13:57, 22 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Серед школярів Кам'янець-Подільської громади визначено найкращих у велотуризмі

У рамках "Шкільної туріади", 16 вересня на спортивному майданчику НВК №3 учні шкіл виявляли кращого у велотуризмі.

У змаганнях на велосипедах в особистій першості серед дівчат кращою стала Кучер Ольга, учениця ЗОШ №8. Оксанюк Валерія, вихованка ЗОШ №8 посіла друге місце. А третє місце отримала Хаїтова Сабріна, учениця ЗОШ №16, інформує пресслужба ПНВО.

Серед хлопців переможцем став Крилов Ярослав, учень міського ліцею. Друге місце посів Борисюк Богдан СЗОШ №1. Третє місце отримав Степанов Владислав (міський ліцей).

В командному заліку переможцями стали учні СЗОШ №1, ІІ місце - ліцей, ІІІ– СЗОШ №5.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію