![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:21, 17 вересня 2021 р.
Надійне джерело
На Хмельниччині браконьєри наловили електровудками риби майже на 20 тисяч гривень
![Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
17 вересня близько 00:05 години на Новокостянтинівському водосховищі (Летичівщина) річки Південний Буг затримали директора та співробітника одного із місцевих ТОВ.
Правопорушники займалися виловом риби з човна за допомогою електричного струму, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.
На момент виявлення чоловіки виловили понад 280 рибин, чим завдали збитку на суму більше 18 тисяч гривень. Працівники водної поліції Кам'янець-Подільського райуправління поліції спільно з Хмельницьким рибоохоронним патрулем затримали правопорушників.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, вчинене за допомогою електроструму) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу або до 3 років обмеження чи позбавлення волі. Наразі слідчі дії тривають.
Читайте також: "У Дунаївцях провели порятунок чотирилапого".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі