
13:44, 10 вересня 2021 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському рятувальники дістали собаку з каналізаційного люка

Фото: ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
10 вересня о 08:39 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що на вулиці Івана Франка у Кам’янеці-Подільському, собака впав до каналізаційного люка та не може самостійно вибратися.
За вказаною адресою направлено чергове відділення 5 Державної пожежно-рятувальної частини, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Прибувши на місце події, надзвичайники дістали тварину з люка.
Читайте також: "Кам'янецькі спортсмени підкорили кубок України з кікбоксингу".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:37, 12 червня
13:37, 12 червня
13:35, 12 червня
00:12, 22 червня
13:37, 12 червня
Коментарі