• Головна
  • Головному архітектору Кам'янця-Подільського оголошено догану
10:00, 23 липня 2021 р.

Головному архітектору Кам'янця-Подільського оголошено догану

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

З 17 червня було розпочато службове розслідування стосовно головного архітектора Кам'янця-Подільського - Пиріжка Ігоря Володимировича.

Розслідування проводилося з приводу встановлення законності дій при наданні містобудівних умов та обмежень за адресою вул. Пушкінська, 31 у Кам'янці-Подільському.

Також варто зазначити, що на цей час Ігоря Пиріжка було відсторонено, його обов’язки виконував заступник - Євген Філіпчук. Станом на 15 липня було висвітлено дисциплінарне стягнення щодо вищезазначеної особи.

Дотримуючись вимог ст. 149 Кодексу законів про працю України, у директора Департаменту містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради, головного архітектора міста Пиріжка Ігоря Володимировича було витребувано письмові пояснення.

У своїх письмових поясненнях (13 червня) міському голові, Пиріжок І.В. зазначає, що станом на день звернення Гаврилюка В.В. (7 червня), сума боргу перед міським бюджетом за пайову участь власників тимчасових споруд, за вже встановлені тимчасові споруди по вул. Нігинське шосе, 41/2 та невиконання суб’єктом господарювання в повному обсязі вимог рішень виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради в частині необхідності належного утримання прилеглої території до тимчасових споруд, відсутність передбачених пунктами рішень погоджень – визначено недоцільність погодження місця розміщення додаткової тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Департаментом містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради, було повідомлено Гаврилюка Василя Васильовича, що розміщення додаткової тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в зазначеному у зверненні місці є недоцільним. При цьому не зазначаючи у відповіді самої аргументації щодо недоцільності розміщення додаткової тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в зазначеному у зверненні місці, чим порушено пункт 3.3. Концепції та пункт 2.5. Порядку Міністерства.

Зважаючи на попередню роботу архітектора Пиріжка І.В., на обставини за яких вчинений проступок, заподіяну шкоду та ступінь тяжкості вчиненого проступку, враховуючи пояснення Пиріжка І.В. від 13 червня та керуючись статтями 147, 148, 149 Кодексу законів про працю України, пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити догану Пиріжку Ігорю Володимировичу директору Департаменту містобудування та архітектури, головному архітектору міста за неналежне виконання посадових обов’язків.

2. Загальному відділу ознайомити із цим розпорядженням директора Департаменту містобудування та архітектури, головного архітектора міста Пиріжка Ігоря Володимировича.

3. Відповідно до статті 150 Кодексу законів про працю України, дисциплінарне стягнення може бути оскаржене працівником у порядку, встановленому чинним законодавством (глава XV цього Кодексу).

Читайте також:"Для вчителів Хмельниччини закуплять ноутбуки на 32 мільйона гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Карпати та інші місця України.
34,1%
Планую відпочинок закордоном.
31,7%
Взагалі не планую відпочивати.
31,7%
За містом (на Дністрі).
2,4%
В селі / на дачі.
0,0%
#архітектор #влада #закон #догана #містобудування #споруда #міська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...