• Головна
  • Однією із локацій першого Хмельницького кінофестивалю буде Кам'янець-Подільський
23:43, 21 липня 2021 р.

Однією із локацій першого Хмельницького кінофестивалю буде Кам'янець-Подільський

Презентація кінофестивалю

Презентація кінофестивалю

Хмельницький кінофестиваль створений з метою популяризації українського кіно, підтримки молодих діячів у сфері кінематографії і розвитку кіноіндустрії в Україні. Хмельницький кінофестиваль проводиться в містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський у період з 9 по 12 вересня 2021 року за підтримки громадської організації "Хмельницька кінокомісія", Державного агентства України з питань кіно та Хмельницької обласної державної адміністрації.

Конкурсна програма Хмельницького кінофестивалю включає такі секції:

  • Національна конкурсна програма повнометражних фільмів (ігрові, документальні, анімаційні), вироблені в Україні (або за участю України) після 1 січня 2021 року хронометражем понад 60 хвилин.
  • Національна конкурсна програма короткометражних фільмів (ігрові, документальні, анімаційні), вироблені в Україні (або за участю України) після 1 січня 2021 року хронометражем до 45 хвилин.
  • Національна конкурсна програма короткометражних фільмів, які знято на території Хмельницької області (ігрові, документальні, анімаційні), вироблені в Україні після 1 січня 2019 року хронометражем до 45 хвилин.
  • Національна конкурсна програма короткометражних документальних фільмів про відомих жителів Хмельниччини, які зробили вагомий внесок в розвиток України за 30 років незалежності вироблені в Україні після 1 січня 2019 року хронометражем до 45 хвилин.

Заявки на участь у конкурсних програмах Хмельницького кінофестивалю приймаються від будь-яких юридичних осіб або фізичних осіб, що досягли 16 років, без обмежень щодо громадянства і місця проживання, які є авторами аудіовізуального твору або, як мінімум, володіють необхідними майновими правами для подачі заявки та надання дозволу оргкомітету фестивалю на використання такого твору в межах заходів Хмельницького кінофестивалю. Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційній сторінці кінофестивалю на міжнародному кінофестивальному майданчику FilmFreeWay: https://filmfreeway.com/KhmelnytskyiFilmFestival

Призовий фонд та нагороди:

1. Приз за найкращий фільм Національної конкурсної програми повнометражних фільмів – 30000 гривень, спеціальна статуетка фестивалю та диплом журі.

2. Приз за найкращий фільм Національної конкурсної програми короткометражних фільмів – 15000 гривень, спеціальна статуетка фестивалю та диплом журі.

3. Приз за найкращий фільм Національної конкурсної програми короткометражних фільмів, які знято на території Хмельницької області – 10000 гривень, спеціальна статуетка фестивалю та диплом журі.

4. Приз за найкращий фільм Національної конкурсної програми короткометражних документальних фільмів про відомих жителів Хмельниччини, які зробили вагомий внесок в розвиток України за 30 років незалежності – 10000 гривень, спеціальна статуетка фестивалю та диплом журі.

5. Призи та подарунки у спеціальних номінаціях, які буде оголошена напередодні Хмельницького кінофестивалю.

Також презентуємо вашій увазі перший офіційний промо ролик Хмельницької кінокомісії, яку було створено цього літа за ініціативи Хмельницької обласної державної адміністрації.

Читайте також:"Асоціація міст України анонсувала XVІ Український муніципальний форум".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Карпати та інші місця України.
34,1%
Планую відпочинок закордоном.
31,7%
Взагалі не планую відпочивати.
31,7%
За містом (на Дністрі).
2,4%
В селі / на дачі.
0,0%
#кінофестиваль #Хмельницький кінофестиваль #кіно #фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...