• Головна
  • Асоціація міст України анонсувала XVІ Український муніципальний форум
23:34, 21 липня 2021 р.
Надійне джерело

Асоціація міст України анонсувала XVІ Український муніципальний форум

Асоціація міст України анонсувала XVІ Український муніципальний форум

27-29 липня 2021 року в Одесі відбудеться XVІ Український муніципальний форум, який продовжить багаторічну традицію АМУ збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо, інформує пресслужба АМУ.

Учасниками XVІ Форуму стануть голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Серед закордонних гостей АМУ - Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти. Хмельниччину на заході представлятиме делегація із 20-ти представників: міські, селишні та сільські голови громад-членів Асоціації міст України у Хмельницькій області та виконавча дирекція регіонального відділення АМУ.

Програма Форуму передбачає три тематичні дні:

  • 27 липня – День місцевої демократії та відкритого врядування проводиться в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи "Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні".
  • 28 липня - День енергоефективності проводиться за підтримки проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що впроваджується "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням уряду Німеччини.
  • 29 липня - День Діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток проводиться в рамках Програми U-LEAD з Європою "Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю", який впроваджується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України".

Читайте також:"На Кам'янеччині "чорні лісоруби" завдали збитків майже на 2,5 мільйона гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Карпати та інші місця України.
34,1%
Планую відпочинок закордоном.
31,7%
Взагалі не планую відпочивати.
31,7%
За містом (на Дністрі).
2,4%
В селі / на дачі.
0,0%
#форум #АМУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...