• Головна
  • У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю
14:11, 12 липня 2021 р.
Надійне джерело

У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю

Фото: Військова частина А2641

Фото: Військова частина А2641

На базі Об'єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України успішно сертифіковано чергову організацію, що займається протимінною діяльністю.

Нею, на підставі виданого сертифікату відповідності згідно рішенням Органу з сертифікації "Центр розмінування" став БО "Благодійний фонд "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні", повідомляє пресслужба військової частини А2641.

При цьому сертифікована організація отримала право на здійснення процесів нетехнічного та технічного обстеження, очищення районів ведення бойових дій, розмінування вручну та може займатися протимінною діяльністю у правовому полі України.

Сертифікати на процеси будуть діяти впродовж року, після чого організація зможе пройти повторну сертифікацію вже за спрощеною процедурою на трирічний термін.

Таким чином, сертифікаційна діяльність суттєво підвищує авторитет Об'єднаного навчально-тренувального центру, робить його важливою складовою системи протимінної діяльності в Україні.

Сьогодні, коли Україна вже увійшла до першої п’ятірки країн, найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами, розвиток вітчизняної сфери гуманітарного розмінування і входження нас у світову систему протимінної діяльності є як ніколи актуальним завданням.

Допоки в Україні працює близько десятка організацій з протимінної діяльності різних форм власності, які на сьогодні фінансуються переважно за кошти країн-донорів. Разом з тим, відрадно, що з кожним місяцем їх з’являється все більше, а сама система протимінної діяльності тут набуває все більш серйозного і узгодженого із світовими стандартами вигляду.

Наостанок відмітимо, що у найближчій перспективі отримати сертифікати у Об’єднаному навчально-тренувальному центрі планують також британська організація "The HALO Trust", данська група з розмінування DDG та українська "Demining Team Ukraine".

Читайте також: "Кам'янецькі гандболістки - бронзові призерки Всеукраїнського турніру".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Карпати та інші місця України.
34,1%
Планую відпочинок закордоном.
31,7%
Взагалі не планую відпочивати.
31,7%
За містом (на Дністрі).
2,4%
В селі / на дачі.
0,0%
#протимінна діяльність #організація #збройні сили #сапери #розмінування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...