У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю

Фото: пресслужба Військової частини А2641
Фото: пресслужба Військової частини А2641

На базі Об'єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України успішно сертифіковано чергову організацію, що займається протимінною діяльністю.

Нею, на підставі виданого сертифікату відповідності згідно рішенням Органу з сертифікації "Центр розмінування" став БО "Благодійний фонд "Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні". Повідомляє пресслужба Військової частини А2641.

При цьому сертифікована організація отримала право на здійснення процесів нетехнічного та технічного обстеження, очищення районів ведення бойових дій, розмінування вручну та може займатися протимінною діяльністю у правовому полі України.

Сертифікати на процеси будуть діяти впродовж року, після чого організація зможе пройти повторну сертифікацію вже за спрощеною процедурою на трирічний термін.

Таким чином, сертифікаційна діяльність суттєво підвищує авторитет Об'єднаного навчально-тренувального центру, робить його важливою складовою системи протимінної діяльності в Україні.

Сьогодні, коли Україна вже увійшла до першої п’ятірки країн, найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами, розвиток вітчизняної сфери гуманітарного розмінування і входження нас у світову систему протимінної діяльності є як ніколи актуальним завданням.

Допоки в Україні працює близько десятка організацій з протимінної діяльності різних форм власності, які на сьогодні фінансуються переважно за кошти країн-донорів. Разом з тим, відрадно, що з кожним місяцем їх з’являється все більше, а сама система протимінної діяльності тут набуває все більш серйозного і узгодженого із світовими стандартами вигляду.

Наостанок відмітимо, що у найближчій перспективі отримати сертифікати у Об’єднаному навчально-тренувальному центрі планують також британська організація "The HALO Trust", данська група з розмінування DDG та українська "Demining Team Ukraine".

У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-1, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-2, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-3, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-4, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-5, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-6, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-7, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-8, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-9, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-10, Фото: пресслужба Військової частини А2641 У Кам'янці сертифікували організацію, що займається протимінною діяльністю, фото-11, Фото: пресслужба Військової частини А2641

Читайте також:"Кам'янецькі гандболістки — бронзові призерки з Всеукраїнського турніру".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
64 перегляди у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073