• Головна
  • На Кам'янеччині буде створена перша патронатна сім’я
13:42, 14 травня 2021 р.
Надійне джерело

На Кам'янеччині буде створена перша патронатна сім’я

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

У Кам’янець-Подільському районі перша патронатна сім’я буде створена на базі Гуменецької територіальної громади. Це перша така сім’я в Хмельницькій області.

Черговий тренінг відбувся на базі Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

Наразі триває робота з навчання кандидатів у патронатні вихователі. Строк підготовки вихователів складає 3 місяці. По закінченні навчання кандидатам видаються рекомендації та сертифікати про вдале засвоєння знань і лише тоді вони можуть офіційно отримати статус патронатної сім’ї та приступити до виконання своїх обов’язків.

Зазначимо, що патронатним вихователем може стати на кожен. Кандидати мають відповідати цілій низці вимог: наявність громадянства України, вік від 35 до 65 років, позитивний досвід виховання дітей, обов’язкова наявність власного житла, відсутність судимостей. Крім того, патронатний вихователь повинен перебувати в офіційному шлюбі та мати добровільного помічника серед членів родини.

Черговий тренінг для кандидатів на тему "Міждисциплінарна команда: Партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах для дитини", організований Хмельницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбувся на базі 12 травня в приміщенні районної державної адміністрації.

Зі слухачами працювали директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Власюк і заступник директора-начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи центру Наталія Мельник.

Про своє бачення роботи патронатної сім’ї та причини, які спонукали їх взяти на себе таку відповідальність, розповіли учасникам тренінгу кандидати у патронатні вихователі. До обговорення психолого-педагогічних аспектів діяльності та практичних сторін функціонування патронатної сім’ї долучилися представники районної державної адміністрації, Гуменецької територіальної громади, спеціалісти галузі охорони здоров’я та ювенальної превенції району.

Читайте також: "Кам'янецькі спортсмени в Хотині стали призерами з футзалу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патронатна сім'я #вихователь #дитина #виховання #немовля #кошти #держава #послуги #виплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...