
12:28, 5 травня 2021 р.
Надійне джерело
Квітень місяць подарував Кам'янцю-Подільському 69 малюків

Фото: мережа Інтернет
У квітні 2021 року в Кам'янець-Подільському Перинатальному центрі народилися 69 малюків.
За інформацією центру, на світ зв'явилося хлопчиків - 40 та 29 дівчаток.
Вітаємо новонароджених та їхніх батьків!
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському нацгвардійці затримали грабіжника".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
13:35, 12 червня
13:35, 12 червня
00:12, 22 червня
18:24, 20 червня
13:43, 12 червня
Коментарі