Новини компаній
14:35, 27 квітня 2021 р.

Нікотинові паучі VELO

Новини компаній

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Компанія «Бритіш Американ Тобакко» (British American Tobacco) пропонує повнолітнім споживачам нікотину спробувати новий спосіб споживання нікотину – нікотинові подушечки VELO без тютюну. Це інноваційний нікотиновмісний продукт, який виробляється у відповідності до міжнародних стандартів якості.

Продукція VELO – це невеликі паучі білого кольору, які потрібно розмістити між яснами і верхньою губою збоку. Протягом 30 хвилин з них буде рівномірно виділятися нікотин. Для цього достатньо, щоб пауч просто залишався під губою протягом усього часу використання. Згодом нікотинові паучі потрібно утилізувати або покласти в спеціальне відділення на кришці.

Щоб використовувати паучі, їх не потрібно підпалювати або впливати на них високими температурами. VELO не виділяє дим і не залишає неприємного запаху. По суті, використання продукту абсолютно непомітно для людей навколо і не позначається на вашій усмішці.

Рівень міцності нікотинових паучів

У складі VELO немає тютюну, основні компоненти це: мікрокристали целюлози, нікотин, вода, підсолоджувачі та ароматизатори. Від кількості нікотину багато в чому залежить, наскільки міцними будуть ті чи інші паучі. Рівень міцності позначається на кришці упаковки у вигляді крапок:

  • 2 крапки. Це мінімальний у лінійці VELO рівень міцності, який підходить тим, хто тільки починає своє знайомство з нікотиновими паучами. В асортименті цей продукт представлений двома смаками у форматі MINI, що мають зменшений розмір упаковки та самих паучів, порівняно з основною лінійкою: смак лісових ягід Berry Frost Medium MINI і смак тропічних фруктів Tropic Breeze Medium MINI.
  • 3 крапки. Більш міцні паучі, призначені для тих, хто вже знайомий із цим продуктом і хоче спробувати щось нове. VELO з таким рівнем міцності представлений смаком морозної м'яти — Ice Cool.
  • 4 крапки. Особливо міцний різновид VELO, за смаком нагадує крижану м'яту – Freeze, лісову ягоду – Berry Frost чи тропічний мікс Tropic Breeze.
  • 5 крапок. Призначені для тих, хто давно знайомий із продуктом та хоче спробувати дуже міцні нікотинові паучі зі смаком журавлини — Urban Vibe.

Важливо відзначити, що кожен рівень міцності додатково відображений у назві обраних вами паучів VELO: від Medium (2 крапки) до Ultra (5 крапок).

Як правильно використовувати паучі VELO

Нікотинові паучі бренду VELO не призначені для смоктання, жування і ковтання. Їх потрібно тільки розмістити між яснами і верхньою губою, щоб нікотин почав діяти. Якщо все зроблено правильно, незабаром ви відчуєте поколювання — це свідчить про те, що нікотин почав вивільнятися і потрапляти в організм. У процесі використання продукту це відчуття значно ослабне.

Якщо ви не відчули ефект від нікотину, можливо, продукт недостатньо міцний для вас. Наступного разу купіть VELO з більш високим рівнем міцності. Зверніть увагу, що використовувати кілька паучів одразу не рекомендується, навіть якщо у них мінімальна міцність.

Якщо пауч випадково проковтнули, вам необхідно прополоскати ротову порожнину великою кількістю води. Потім візьміть етикетку або упаковку VELO і зверніться по медичну допомогу.

Пам'ятайте, що нікотинові паучі без тютюну мають термін придатності. Він становить 12 місяців із дати виробництва. Відкриту упаковку VELO не слід зберігати довше 7 днів, оскільки продукт висихає і використовувати його після цього не рекомендується. Нову упаковку ви зможете придбати з доставкою, оформивши замовлення на офіційному сайті бренду VELO, а також через Інстаграм, Фейсбук або Телеграм-бот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...