• Головна
  • Бізнес-планування та ведення власної справи - в центрі уваги слухачів проєкту "Україна-Норвегія"
10:56, 19 квітня 2021 р.

Бізнес-планування та ведення власної справи - в центрі уваги слухачів проєкту "Україна-Норвегія"

Бізнес-планування та ведення власної справи - в центрі уваги слухачів проєкту "Україна-Норвегія"

З початку квітня, після проведених лекційних занять з предмету "Менеджмент та адміністрування",  розпочалася активна підготовка слухачів курсів до організації та ведення власного бізнесу.

Основним куратором у цьому напрямку на курсах виступає доктор економічних наук, професор Подільського державного університету Чикуркова Алла Дмитрівна. З 12 квітня, під керівництвом Алли Дмитрівни, слухачі розпочали вивчення основ бізнес-планування та ведення власної справи, повідомляє Альона Кузема, директор Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку ПДУ.

Слухачіпрацювали у підгрупах, стосовно різних аспектів написання та реалізації бізнес-проектів. Багато слухачів мають намір відкрити власну справу, використовуючи земельні наділи, які вони отримали як учасники бойових дій. Так, одним з варіантів розпочати власний бізнес є придбання франшизи. Паушальний платіж, роялті та інші особливості роботи по франшизі стали предметом жвавого обговорення. Також, слухачам проекту було запропоновано визначитися з ідеями майбутнього підприємництва і обрати тему для написання бізнес-планів. Діапазон ідей великий - від будівництва сонячної електростанції до дропшиппингу. Використовуючи знання, які отримали під час відеозустречей, слухачі навчалися формувати логічну послідовність написання всіх розділів бізнес-плану. Особлива увага приділялася формуванню навичок і вміння якісно і креативно презентувати зміст бізнес-плану широкій аудиторії. Було також розглянуто питання ризиків у підприємницькій діяльності. Під час практичних занять слухачі виконували завдання з визначення прибутковості власного бізнесу та терміну окупності стартового капіталу.

Щоб досконало зрозуміти про те, хто є платникам податку на нерухоме майно, які є пільги для платників податку на нерухоме майно, який термін сплати податку на нерухоме майно, ким затверджуються ставки податку на нерухоме майно, на заняття, що проводилося на платформі Zoom, були запрошені Ігор Антонович Бєлко, кандидат економічних наук, начальник Об’єднаної державної податкової інспекції Кам’янець-Подільського відділу ГУ ДПС у Хмельницької області та Рибачок Ірина Антонівна, головний державний ревізор інспектор Кам’янець-Подільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Хмельницької області.

Робота над розробкою бізнес-планів продовжується. Сподіваємося це стане запорукою успішного старту власних справ наших слухачів.

Читайте також:"Частина Кам'янця-Подільського залишилась без гарячої води".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПДУ #Норвегія #проєкт #військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...