
11:58, 19 березня 2021 р.
Надійне джерело
К-ПНУ імені Івана Огієнка тимчасово переходить на дистанційне навчання

Фото: мережа Інтернет
Ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка підписав розпорядження про перехід вишу на дистанційне навчання з 22 березня до 16 квітня.
Як виняток, для окремих спеціальностей денної форми навчання буде дозволено проводити лабораторних занять в аудиторіях зі студентами у кількості не більше 15 осіб, повідомляє "Студентський меридіан".
Також зазначається, що під час повернення студентів до гуртожитку, вони зобов’язані надати довідку довідку про стан здоров’я.
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському представили керівника окружної прокуратури".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:09, 18 червня
1
10:46, 14 червня
21
15:15, 22 червня
9
13:20, 21 червня
Коментарі