• Головна
  • У Кам'янці-Подільському триває операція "Первоцвіт 2021"
13:16, 15 березня 2021 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському триває операція "Первоцвіт 2021"

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України розпочато проведення заходів, пов’язаних із збереженням ранньоквітучих рослин, а особливо тих, які занесені до Червоної книги України.

Так, інспекторами Держекоінспекції у Хмельницькій області, в містах Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, під час проведення рейдових заходів у період з 5 по 8 березня, було виявлено громадян, які торгували первоцвітами занесеними до Червоної книги України (підсніжник білосніжний та шафран Гейфеля).

На порушників було складено 10 та 3 протоколи відповідно, за ч. 2 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, матеріали яких направлено до судових органів для подальшого розгляду.

Вкотре звертаємось до подолян - купуючи підсніжники чи інші види первоцвітів, ви підтримуєте варварський браконьєрський бізнес, формуючи попит.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 88-1 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 грн. із конфіскацією об’єктів рослинного світу. Крім того, за один екземпляр незаконно добутого рослини передбачена відповідна компенсація за її знищення: проліски – від 49 до 62 гривень, черемша (цибуля ведмежа) – 62 грн, шафран (крокуси), сон-трава – від 37 до 62 грн залежно від виду.

Разом з тим, за порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України (стаття 90 КУпАП): тягне за собою накладення штрафу від 340 грн до 510 грн з конфіскацією незаконно добутого рослинного світу.

Читайте також: "Як вступити до закладу освіти без ID-картки?".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
#операція #первоцвіт #червона книга #екологія #підсніжники #штраф #проліски
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...