
14:45, 14 березня 2021 р.
Надійне джерело
У Кам’янці-Подільському розпочалася вакцинація від COVID-19

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
13 березня у Кам’янці-Подільському розпочалася вакцинація від коронавірусу.
800 доз вакцини прибули до Кам’янця-Подільського напередодні, 12 березня, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.
Першими щеплення вакциною "Covishield", яка розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією "AstraZeneca" та виробляється в Індії, отримали кам’янецькі медики.
Читайте також: "Солісти ансамблю "Кам'янчанка" - переможці обласного конкурсу".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи плануєте Ви вакцинуватися від коронавірусу?
проголосували 103 відвідувачів
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:09, 18 червня
1
10:46, 14 червня
21
15:15, 22 червня
9
13:20, 21 червня
Коментарі