Кафедра психології ЧНУ імені Юрія Федьковича запрошує на навчання

Кафедра психології ЧНУ імені Юрія Федьковича запрошує на навчання

Шановні абітурієнти, якщо Ви шукаєте сучасну та цікаву професію, кафедра психології ЧНУ ім. Ю.Федьковича щиро запрошує Вас на навчання і готова забезпечити Вам якісний і незабутній освітній процес протягом Вашого студентського життя.

На кафедрі проводиться підготовка фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Психологія» спеціалізації «соціальна психологія» та другого (магістерського) рівня спеціалізації «соціальна психологія управління».

Соціальний психолог – це фахівець-психолог, який займається:

  • вивченням закономірностей виникнення, функціонування і проявів феноменів у групах (малих групах, колективах, командах і інших соціальних групах);
  • а також: соціометрією, психодіагностикою, консультуванням і застосуванням психотехнологій у сфері соціально-психологічних явищ.
Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ Навчання на кафедрі психології, Кафедра психології ЧНУ

Обравши саме цю професію, Ви зможете:

  • надавати психологічну допомогу соціальним групам і окремим особам;
  • організовувати моніторинг психологічної безпеки і комфортності середовища проживання населення;
  • проводити організацію психологічного супроводу та психологічної допомоги представникам соціально вразливих верств населення;
  • надавати психологічну допомогу працівникам органів і організацій соціальної сфери;
  • організовувати роботу зі створення системи психологічної освіти населення, працівників органів і організацій соціальної сфери;
  • розробляти і реалізовувати програми профілактичної та психокорекційної роботи, спрямовані на поліпшення стану і динаміки психологічного здоров'я населення.

Також одним із завдань соціального психолога є оцінка та відпрацювання (формування або відновлення) втрачених через хворобу соціальних навичок, що відповідають за функціонування людини в суспільстві.

На кафедрі психології дбають про культурний розвиток своїх студентів і проводять різноманітні цікаві та захоплюючі заходи: посвяти, екскурсії, дні психолога, тренінги, конкурси, семінари та конференції.

Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ Студенти кафедри психології, Кафедра психології ЧНУ

Випускники кафедри - успішні практикуючі психологи, викладачі, науковці, які працюють у різних сферах суспільного життя.

Здебільшого соціальні психологи знаходять себе в соціально-орієнтованих організаціях, психологічних службах, центрах психологічної допомоги, науково-дослідних і освітніх установах.

Навчання на нашій кафедрі для першого бакалаврського рівня вищої освіти  реальне за таких умов:

  • на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання та відповідно до умов вступу у вищому навчальному закладі.

Детальну інформацію можна знайти на сайті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за посиланням - psychology.chnu.edu.ua.

На Вас чекають незабутні та щасливі студентські роки!

абітурієнти навчання психологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
11 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073