• Головна
  • У Кам'янці-Подільському стартував другий курс перепідготовки військовослужбовців ЗСУ
15:44, 23 лютого 2021 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському стартував другий курс перепідготовки військовослужбовців ЗСУ

Фото: ПДУ

Фото: ПДУ

Проєкт "Норвегія – Україна". Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему вдруге стартує в ПДУ.

22 лютого на базі Подільського державного університету відбувся урочистий старт весняного семестру курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України, ветеранів поліції, воїнів АТО і членів їхніх сімей за проєктом "Норвегія - Україна" Міжнародного фонду соціальної адаптації на території Хмельницької області, інформує пресслужба Подільського державного аграрно-технічного університету.

Події в Україні, пов'язані із збройним протистоянням на Сході, не залишили байдужою світову громадськість. Країни Європи, США та інститути громадського суспільства протягом останніх п'яти років ініціювали багато проєктів на підтримку України та наших захисників, учасників бойових дій та членів їх сімей.

Проєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" - одна із таких ініціатив. Учасником цього проекту в Україні є 18 міст, серед яких і Кам'янець-Подільський відповідно договору між Норд-університетом (Королівство Норвегія) та Подільським державним університетом.

Зауважимо, що проєкт є соціальним, участь в ньому - безкоштовна, а всі фінансові витрати бере на себе Міністерство закордонних справ Королівства Норвегії.

Реалізаторами проєкту є працівники та викладачі ПДАТУ, а також залучені фахівці з юридичних питань, господарської діяльності тощо. Курсову підготовку курсів забезпечуватимуть висококваліфіковані науково-педагогічні кадри ПДУ.

Слухачами курсів весняного семестру стало 36 військовослужбовців, що проходять службу у військовій частині, звільнені в запас військові та працівники поліції, УБД та члени їх сімей.

Ректор Подільського державного університету, професор Володимир Іванишин у своєму звернені до слухачів курсів висловив вдячність за те, що вони обрали для підвищення своєї кваліфікації саме ці курси і гарантував усю можливу підтримку у вирішенні питань соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей.

Павло Федірко, керівник проєкту "Норвегія – Україна" Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" в ПДУ ознайомив слухачів із основними аспектами навчання, перевагами курсів та структурою занять.

Сьогодні відбулися і перші заняття за розкладом з основ правових знань та інформаційних технологій.

Ми щиро бажаємо нашим слухачам отримати якомога більше корисної інформації та знань, які в майбутньому стануть для них майданчиком для успішних проектів і започаткування власної справи.

Читайте також: "Студенти кам'янецького вишу досягли висот за кордоном".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
#університет #семестр курсів #військовослужбовці #збройні сили #ветерани поліції #воїни АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...