
14:36, 23 лютого 2021 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському відбулась Спартакіада з гандболу

Фото: ДЮСШ №1
16-19 лютого в спортивному залі ЗОШ №17 відбулась міська Спартакіада школярів з гандболу серед дівчат.
У цьому році перемогу виборола команда дівчат ЗОШ №7, ІІ місце посіла ЗОШ №17, ІІІ місце ЗОШ №10. Повідомляє дитячо-юнацька спортивна школа №1.
Читайте також: "Кам’янчанка здобула перемогу в чемпіонаті області з шахів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
15:06, 22 червня
15:15, 22 червня
13:44, 17 червня
Коментарі