
13:44, 22 лютого 2021 р.
Надійне джерело
Кам'янчани підкорили матчеву зустріч з боксу

Фото: ДЮСШ №2
З 18 по 20 лютого у Львові відбулися Матчеві зустрічі з боксу серед жінок-еліта, юнаків та дівчат.
Наше місто представляли боксери дитячо-юнацької спортивної школи №2, які стали переможцями у своїх вагових категоріях:
- Новосад Сабіна (51 кг);
- Салманова Айгюн (48 кг);
- Весна Анна (60 кг);
- Кучеренко Сергій (63 кг);
- Пипа Богдан (42 кг).
Підготовили спортсменів тренери - викладачі Олег Люлько, Володимир Приходько.
Читайте також:"На Кам’янеччині трапилася ДТП: є травмовані".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи плануєте Ви вакцинуватися від коронавірусу?
проголосували 103 відвідувачів
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
17:21, 24 червня
1
10:09, 18 червня
1
Коментарі