Новини компаній
11:00, 1 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Бульбашкові акваколони

Новини компаній
Бульбашкові акваколони

Бульбашкові акваколони

Бульбашкові акваколони від дизайн студії Романа Москаленка ☎ 095 105 42 85. Дизайнери нашої студії часто поєднують при створенні інтер'єрних композицій елементи аквадизайну. Під сучасним аквадизайном ми маємо на увазі мистецтво застосування води в інтер'єрі будинку, офісу або квартири.

Декоруючи різного роду інтер'єри, ми застосовуємо як елементи ексклюзивного декору незвичайні бульбашкові колони, фонтани та декоративні водоспади. Адже вода у вільному, відкритому стані служить прекрасним зволожувачем повітря, полегшує дихання мешканців будинку, створює зону релаксу в приміщенні. Як відомо, тихе дзюрчання води цілюще впливає на людину, дозволяє їй розслабитися, заспокоїти нервову систему.

Застосування повітряно бульбашкових колон дозволяє за рахунок властивостей, що відображає вода, візуально розширити приміщення, створює в ньому відчуття легкості і зорової перспективи.

Бульбашкові колони, Дизайн-студія Романа Москаленка

Бульбашкові колони, Дизайн-студія Романа Москаленка

Водно бульбашкові колони купити в Україні

Унікальний аквадизайн, бульбашкові колони- ми працюємо тільки з ексклюзивом і не виготовляємо однакові аква композиції двічі. Пропонуючи замовникам як елементи інтер'єрного декору бульбашкові колони і колонади які не мають подібних собі аналогів.

Вода в бульбашкових колонах знаходиться в стані постійного руху, додаючи динаміки в інтер'єр, роблячи його не тільки стильним, але і «живим». Застосування бульбашкових колон в інтер'єрі, насамперед підкреслює індивідуальність інтер'єру власників будинку або квартири.

  • Ми створюємо унікальний, стильний дизайн бульбашкових колон, в якому буде виражений стиль їх виготовлення з рекомендованою прив'язкою до дизайну інтер'єру і його стилю
  • Пропонуємо стильну концепцію яка одночасно буде ексклюзивною, для цього ми застосовуємо розроблені в стінах нашої студії технології (сучасна мозаїка, обвуглене дерево, лайфкастинг, барельєфні зображення, металізація сріблом і багато іншого)
  • У своїх аква інсталяціях ми акцентуємо увагу на незвичність форми і фактуру матеріалу, а також їх поєднання і цілісність візуальної композиції.
  • Пропоновані нами конструкції невибагливі в обслуговуванні, вони використовують невелику кількість електроенергії і одночасно виглядають дуже красиво в інтер'єрі доповнюючи і стилізуючи його.

Повітряно - бульбашкові колони на замовлення в Кам'янець-Подільському

Аквадизайн який представляє наша дизайн студія як в місті Кам'янець-Подільський, так і по всій території України, це завжди тільки індивідуальні підходи до дизайну та розробки бульбашкових колон. 

Бульбашкові колони і панелі також є гарним і в той же час незвичайним додатковим джерелом світла в приміщенні. Рухомі бульбашки повітря створюють незвичну гру світлотіні в кімнаті.

Очевидною перевагою застосування таких колон є те, що вони дозволяють створити стильний дизайн приміщення і можуть використовуватися практично для будь-якого стилю і стильового напрямку в дизайні інтер'єру.

На сторінках нашого сайту Ви зможете знайти багато корисної інформації щодо застосування декору з елементами аквадизайну в інтер'єрі приміщень, а також ознайомиться зі зразками виконаних нами проектів - бульбашкові колони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бульбашкові акваколони #бульбашкові колони замовити #дизайн-студия Романа Москаленка
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...