• Головна
  • Скільки вартує підготуватись 11-класнику до ЗНО
23:29, 13 лютого 2021 р.

Скільки вартує підготуватись 11-класнику до ЗНО

Фото: ElisaRiva

Фото: ElisaRiva

На початку лютого розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, випускники ще активніше взялись до підготовки.

Раді повідомити вам, що до самого ЗНО залишилося три місяці. Іспити - це досить нервовий час, але, коли вчасно почати підготовку до них - все буде чудово! Якщо ж ви згадали про ЗНО тільки сьогодні - не панікуйте! Насправді підготуватися до ЗНО не складно, є три різних шляхи, і усі вони є досить ефективними! Перший, це через безкоштовні онлайн ресурси.

Ми підготували для вас підбірку платформ де можна безкоштовно, не витрачаючи коштів та купи годин на репетиторів, підготуватися до ЗНО, і скласти його не гірше, ніж найуспішніший учень вашого класу!

Розпочнемо із найплпулярнішогр сайту - "Phrometeus", на цій онлайн-платформі є три окремі курси для підготовки до тестів: з української мови та літератури, історії України та математики.

Усі матеріали з цього сайту можна завантажувати та користуватись ними без доступу до Інтернету.

Далі не менш популярний сайт "EdEra", тут є платформа ЗНО, де можна проходити тести та користуватись підказками, для кращої підготовки. На сайті безліч цікавих лайфхаків та порад, а також відео, які допоможуть у підготовці!

Наступний сайт не просто допоможе в підготовці до ЗНО, але й добряче розважить.

Чим він особливий? Для реєстрації на "ilearn.org.ua" потрібно створити свого персонажа, а за кожен пройдений вебінар та тест учень отримує певну валюту - вчибакси.

"Be smart" - проєкт, який дійсно підняв рейтинги складання іспитів, та за допомогою якого підготувалися дуже багато учнів. На цьому сайті є багато відео та тестів.

І ще один сайт, який точно позитивно вплине на твою підготовку до ЗНО - "ЗНО онлайн".

На сайті "ЗНО онлайн" розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Ще один варіант підготовки до ЗНО - це похід до репетитора! Це також досить крутий та ефективний спосіб підготовки, адже репетитор - це саме та людина, яка є професіоналом і зможе знайти підхід до будь-якого учня. Також величезний плюс це живе спілкування, адже не всім підходять онлайн уроки та звичайне проходження тестів. Хоча цей варіант вимагає коштів, але якість вас точно не підведе, і ти точно складеш іспит! На сайті "репетирорибукі.укр" зібрана велика кількість репетиторів Кам'янця-Поділььского. Цінова політика на заняття з репититорами, в нашому місті, від 100 грн до 400 грн за годину. Ви можете глянути опис, рейтинг та вибрати саме ту людину, точніше спеціаліста якому зможете довіряти!

І третій досить ефективний шлях підготуватися до ЗНО це заняття на групових курсах приватних підприємств.

Цей спосіб підготовки корисний тим, що учень перебуває у компанії однолітків та викладачів, які мотивують його і це впливає на ефективність роботи. Вартість заняття в середньому від 80 до 150 грн.

Ось така вийшла підбірка варіантів підготовки до ЗНО для кам'янецьких випускників.

Попереджаємо, що не залежно від того, як ви будете готуватися до іспитів - онлайн, офлайн, індивідуально чи в групі людей - для хороших результатів доведеться прикладати зусилля, адже навчання це завжди трудомістка робота, проте дуже корисна! Тому не лінуйтеся, а швидше починаєте підготовку!

Вдалої підготовки і 200 балів на ЗНО!

Читайте також: "Для кращих учасників ЗНО запроваджена грошова премія".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, комунальні служби спрацювали гарно, місто у задовільному стані.
31,0%
Ні, у мене склалось враження, що вулиці взагалі не розчищали.
34,5%
Ніби й чистили, але можна було й краще виконати свою роботу.
34,5%
Мені всеодно.
0,0%
#ЗНО #зовнішнє незалежне оцінювання #репетитор #випускники
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...