• Головна
  • Для кращих учасників ЗНО запроваджена грошова премія
10:20, 10 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Для кращих учасників ЗНО запроваджена грошова премія

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Постановою передбачено надання грошової підтримки кращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Верховною Радою України 29.01.2021 було прийнято Постанову "Про премії Верховної Ради України для найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", інформує Телеграм-канал "Блог права".

Також Постанова передбачає, що Премія щороку присуджується здобувачам загальної середньої освіти поточного року, які виконали сертифікаційні роботи ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з чотирьох і більше навчальних предметів, отримали загальну суму балів за шкалою 100-200 не менше 790 балів, у тому числі 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів (до обрахунку беруться чотири найвищі особисті результати з тих навчальних предметів, для складання яких учасника зовнішнього незалежного оцінювання було зареєстровано) та які зараховані у поточному році до закладу вищої освіти в Україні та підписали договір про навчання із закладом вищої освіти України.

Якщо до переліку претендентів, які задовольняють визначеним вимогам, потрапило менше тридцяти осіб або їх тридцять рівно, Премія присуджується всім із них.

У разі, якщо до переліку претендентів потрапило більше тридцяти осіб, Премія присуджується лише тим, чий результат (загальна сума балів із чотирьох навчальних предметів) є більшим щонайменше на 1 бал за результат тридцять першого претендента у переліку.

Розмір однієї Премії становить 100 тисяч гривень.

Читайте також: "У Кам'янці-Подільському обрали секретаря міської ради".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #премія #навчання #результати #грошова премія #навчальні предмети #незалежне оцінювання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...