• Головна
  • Прокурори повернули громаді Кам'янця недобудову та землю вартістю понад 6 мільйонів гривень
13:18, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Прокурори повернули громаді Кам'янця недобудову та землю вартістю понад 6 мільйонів гривень

Фото: Прокуратура Хмельницької області

Фото: Прокуратура Хмельницької області

На Хмельниччині прокуратура домоглась повернення у комунальну власність цілісного майнового комплексу вартістю 6,4 млн грн.

Вжитими Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заходами забезпечено реальне виконання рішення суду та у власність територіальної громади м. Кам’янця-Подільського витребувано приміщення та земельну ділянку, розташовані у середмісті Кам’янця-Подільського. Повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Загальна вартість цілісного майнового комплексу складає більше 6,4 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що у 2016 році Кам’янець-Подільською міською радою проведено аукціон з продажу об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі незавершеного будівництва площею 210 кв м, за результатами якого нерухомість за ціною 62 тис грн перейшла у власність місцевої мешканки.

Виявилось, що аукціон та укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна за результатами процедури приватизації відбулось з порушенням вимог чинного законодавства та принципів приватизації.

Зокрема, органом приватизації не надано повної інформації про об’єкт та неналежно визначено початкову ціну. Так, в оголошенні про проведення аукціону з продажу будівлі не було зазначено відомості про земельну ділянку, на якій вона знаходиться, щодо можливості її придбання або набуття права користування нею.

У свою чергу це суттєво знизило ціну об’єкта приватизації та позбавило Кам’янець-Подільську міську раду можливості одержати дохід у вигляді орендної плати за землю, оскільки вартість самої лише земельної ділянки понад 6 млн грн.

Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, на виконання рішення господарського суду Хмельницької області, винесеного за позовом прокуратури, право власності на вказане майно зареєстровано за Кам’янець-Подільської міською радою.

Читайте також: "Наслідки негоди на Кам'янеччині".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, комунальні служби спрацювали гарно, місто у задовільному стані.
31,0%
Ні, у мене склалось враження, що вулиці взагалі не розчищали.
34,5%
Ніби й чистили, але можна було й краще виконати свою роботу.
34,5%
Мені всеодно.
0,0%
#прокуратура #комунальна власність #територіальна громада #гроші #ділянка #земля #недобудова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...