• Головна
  • Для учнів мистецьких шкіл встановили додаткову пільгу
13:24, 3 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Для учнів мистецьких шкіл встановили додаткову пільгу

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

У зв’язку із прийняттям вихованців районної дитячої школи мистецтв на навчання до мистецьких шкіл, на засідання виконавчого комітету було винесено питання про встановлення пільги для цих дітей.

Відповідно до Постанови Кабміну №260, розмір плати за навчання в школах естетичного виховання визначається раз на рік. Так, для учнів районної дитячої школи мистецтв відповідна плата за навчання встановлена перед початком навчального року.

Плата за навчання в міських школах значно відрізняється за розміром від районної мистецької школи – в середньому вона вдвічі більша. Підняття її розміру всередині навчального року могло спровокувати значний відсів учнівського контингенту.

Сьогодні члени виконавчого комітету підтримали встановлення додаткової пільги для цих дітей, таким чином зберігши розмір плати за навчання на рівні вересня 2020 року.

Разом із тим, відповідно до чинного законодавства, від сплати за навчання в усіх мистецьких школах звільнені діти з інвалідністю, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років), діти з малозабезпечених родин.

Крім того, раніше рішенням виконкому встановлено додаткову пільгу з плати за навчання у мистецьких навчальних закладах у розмірі 100% для дітей загиблих учасників АТО/ООС.

Читайте також:"У Княгинині схопили "на гарячому" трьох мисливців".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, комунальні служби спрацювали гарно, місто у задовільному стані.
31,0%
Ні, у мене склалось враження, що вулиці взагалі не розчищали.
34,5%
Ніби й чистили, але можна було й краще виконати свою роботу.
34,5%
Мені всеодно.
0,0%
#вихованці #школа мистецтв #виконавчий комітет #пільги #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...