• Головна
  • Історичний маршрут Шляху Святого Якова пролягатиме через Кам'янець-Подільський
13:59, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

Історичний маршрут Шляху Святого Якова пролягатиме через Кам'янець-Подільський

Історичний маршрут Шляху Святого Якова пролягатиме через Кам'янець-Подільський

Кам'янець Подільський долучиться до міжнародного культурного маршруту з тисячолітньою історією!

Вінницька міська рада розпочала роботу над створенням української ділянки культурного маршруту Шляху Святого Якова. Це паломницька дорога до могили апостола Якова в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. 1987 року Шлях став першим сертифікованим культурним маршрутом Ради Європи, яких з того часу з'явилося вже понад 30, інформує пресслужба Кам'янець-Подільської міської ради.

Сьогодні мережа Шляхів Святого Якова широко розвинена в Європі: створено Європейську федерацію St James Ways, до якої входить 10 країн. Наявність у такому почесному статусі навіть маленьких населених пунктів суттєво збільшує їхню туристичну привабливість та можливості міжнародної промоції. 2019 року тільки іспанський Шлях Святого Якова пройшли 347 578 осіб, в тому числі 1 052 українців. Метою створення Саmino Pоdolico - Подільського шляху - є розвиток внутрішнього туризму, приваблення іноземних туристів та збереження і популяризація культурної спадщини регіону.

За час роботи над проєктом було сформовано коло ініціаторів із представників громад та мандрівників, які зацікавлені в його розвитку. Тому прийнято спільне рішення про створення пішого маршруту з Вінниці до Кам'янця-Подільського та визначено, через які населені пункти він має проходити. Уже навесні розпочнеться інформаційна кампанія Подільського шляху Св. Якова. Протяжність майбутнього маршруту становить приблизно 360 км. І ті, хто його пройде пішки або на велосипеді, отримають традиційне свідоцтво - "компостелу".

У нас багата історія, і ми маємо що показати мандрівникам. Важливо, щоб інтерес туристів до Подільської землі зростав. Адже це не тільки посилення міжкультурних зв’язків, а і розвиток сфери гостинності та пожвавлення інвестицій.

Читайте також:"До уваги кам'янчан, які досі не приватизували квартиру".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#Шляху Святого Якова #історичний маршрут #історія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...