• Головна
  • Кам'янчанин увійшов до експертної ради Аудіовізуального мистецтва Українського фонду
11:01, 25 січня 2021 р.
Надійне джерело

Кам'янчанин увійшов до експертної ради Аудіовізуального мистецтва Українського фонду

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Кам'янчанин Андрій Заєць увійшов до експертної ради Аудіовізуального мистецтва Українського фонду.

У Кам'янець-Подільському фестивальному русі, локальних медіа та різних процесах української кінематографії я вже більше десяти років. Маю реальний досвід, щоб допомагати, об'єктивно оцінювати та давати певні поради митцям та представникам креативних індустрій, - розповідає Андрій Заєць.

Він - директор Кам'янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю "Бруківка". А ще - засновник та спікер Форуму молодіжних проєктів і громадських ініціатив "Ініціатива", режисер та сценарист телепроєктів, інформує пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

Багато моїх друзів і членів команди "Бруківки", які працюють в Українському культурному фонді вже кілька років експертами з різних програм, запросили мене подати документи та стати експертом однієї із експертних рад - Аудіовізуального мистецтва. Відбір командою фонду я пройшов успішно. Програма спрямована на підтримку та розвиток національного аудіовізуального сектору, зокрема, телебачення, радіомовлення та медіаплатформ, впровадження новітніх мультимедійних інформаційних технологій, стимулювання митців до створення конкурентоспроможного аудіовізуального продукту та його представлення за кордоном. Додатково працюватиму над такими програмами, як "Культура. Туризм. Регіони" та "Культурні столиці України", - додає Андрій.

Зазначимо, що Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році на підставі відповідного Закону України, задля сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проєктів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Окрім Андрія Зайця, експерткою програми "Культура. Туризм. Регіони" стала й кам'янчанка Ірина Пустиннікова, журналістка та авторка путівників (понад 20 книжок про Західну Україну), авторка найстарішого краєзнавчого сайту України www.castles.com.ua.

Читайте також: "Які обмеження діятимуть у Кам'янці-Подільському з 25 січня?".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#експертна рада #аудіовізуальне мистецтво #фонд #культура #кіно #Андрій Заєць
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...