• Головна
  • Чому в Кам'янці-Подільському досі не відбудовано стадіон ім. Г.А. Тонкочеєва?
11:05, 14 січня 2021 р.

Чому в Кам'янці-Подільському досі не відбудовано стадіон ім. Г.А. Тонкочеєва?

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

На брифінгу 13 січня у Кам'янець-Подільській міській раді було розглянуто детально питання щодо ремонту центрального міського стадіону, який досі не завершено.

Міський голова озвучив представникам ЗМІ, на які кроки піде міська влада, аби продовжити роботу над проєктом.

Кошторис на капремонт міського стадіону був виготовлений у 2016 році, а експертизу проведено у квітні 2017-го. Загальна сума на капремонт становила 12,4 млн грн.  

2019-го розпочалася реалізація програми із Державного бюджету, було виділено 3 млн грн, з міського – 350 тис. грн.  Цього ж року виконано частину робіт: демонтаж старого покриття бігової доріжки з гумових плит, зняття верхнього шару ґрунту існуючого газону футбольного поля, улаштування дренажної системи футбольного поля та частину робіт з улаштування поверхневого водовідведення, закуплено матеріали.

2020-го проведено коригування ПКД. Сума витрат по кошторису склала 16,5 млн грн. Переможцем тендеру обрано ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС", оскільки його пропозиція була найбільш економічно вигідна, відповідала тендерній документації, а учасник - кваліфікаційним критеріям.

На виконання робіт у 2020 році між департаментом гуманітарної політики і ТОВ "БУДРЕМСЕРВІС" укладено договір. Підрядник зобов’язувався упродовж 2020 року на власний ризик, власними силами, засобами і матеріальними ресурсами виконати роботи, зазначені в ПКД.

Разом із тим у рамках ДРУГОГО ЕТАПУ було виконано роботи, які не враховані в ПКД:

  • додаткові геодезично-вишукувальні роботи з геометрії футбольного поля, легкоатлетичних бігових доріжок, спортивних секторів та обладнання, внесено зміни в розташуванні вказаних вище елементів;
  • оптимізовано систему автоматичного поливу футбольного поля, замінено частину обладнання; - перенесено існуючі мережі водопостачання у зв’язку з розширенням бігових доріжок, що не передбачалося проєктом;
  • виконано додаткові роботи з пониження рівня футбольного поля зі зняттям верхнього шару ґрунту в кількості 1157,1 м3, влаштовано трубопроводи автоматичної системи поливу футбольного поля, бордюри і лотки водовідведення; - проведено влаштування основи під газонне покриття футбольного поля та бігової доріжки під асфальтно-бетонне покриття.

Однак уже після третього серпня 2020 року будівельне виробництво не організовувалося належним чином. Підрядник своїх зобов’язань так і не виконав. Більше того, станом на 18 грудня 2020 року він так і не повернув департаменту гуманітарної політики аванс у розмірі 3,2 млн грн на виконання робіт і придбання матеріалів. 

Стадіон має бути добудованим і капітально відремонтованим. Це моя чітка позиція, як міського голови. Крім того, ми маємо не лише облаштувати поле і бігові доріжки. Але й залучити кошти на капітальний ремонт трибун, - заявив Михайло Посітко.

Читайте також: "Які зміни чекають військовослужбовців?".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брифінг #ремонт #міський стадіон #кошти #будівництво #договір #стадіон Тонкочеєва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...