
15:23, 12 січня 2021 р.
Надійне джерело
Мешканцям Староушицької ОТГ повернуть незаконно відчужені землі

Фото: "rivne.media"
Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
Рішеннями Кам’янець-Подільського міськрайонного суду скасовано накази Головного управління Держземагенства в області, якими затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства 95 земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району, загальною площею 192 га та загальною вартістю 5 760 000 грн, з порушенням норм безоплатної передачі земельних ділянок для даного виду використання які в подальшому були відчужені на користь третіх осіб.
У зв’язку з вищевказаним, діючи на захист інтересів держави, упродовж січня-травня 2020 року прокуратура звернулась до суду з вимогами про витребування 95 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, повідомляє пресслужба Староушицької громади.
5 січня Господарським судом Хмельницької області розглянуто та задоволено 9 позовів місцевої прокуратури в інтересах держави, що розташовані за межами населених пунктів Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району, загальною площею 18 га на суму 1080 000 грн.
Читайте також: "Жителі Хмельниччини можуть отримати до 10 мільйонів гривень на вуличну культуру: стартував прийом заявок на гранти УКФ".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:52
16 червня
12:52
14 червня
12:35
14 червня
Оголошення
live comments feed...
Коментарі