
18:44, 31 грудня 2020 р.
У Кам'янці-Подільському створили ялинку з 121 автомобіля

Фото: begoo_andrylik
Вчора, 30 грудня, напередодні Нового року у Кам'янці-Подільському відбулась автомобільна акція, метою якої було створити силует ялинки із транспортних засобів.
О 22:00 біля гіпермаркету "Епіцентр" зібралось понад 120 автомобілів з метою створити головну ялинку Кам'янця-Подільського. Вже сьогодні, у соціальних мережах, оприлюднили результат.
Детальніше у публікації.
Читайте також: "У Кам'янці-Подільському оштрафували військовослужбовця майже на 5 тисяч гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Які враження від нової локації головної ялинки Кам'янця-Подільського?
проголосував 71 відвідувач
Дуже гарно, неочікував(ла), що буде так атмосферно.
23,9%
Мені не сподобалось.
14,1%
Непогано, але в парку Героїв Євромайдану було краще.
54,9%
Встановлення ялинки у Старому місті було найкращим.
5,6%
Мені байдуже.
1,4%
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
2
17:03, 16 червня
13:44, 17 червня
37
15:10, 22 червня
Коментарі