Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців

Фото: Ірина Ільницька, Ірина Ільницька
Фото: Ірина Ільницька

З 21 по 23 грудня здобувачі освіти ЗЗСО Кам’янця-Подільського змагались за першість у I (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Враховуючи ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію та карантинними обмеженнями, цього року конкурс-захист вперше проходив у дистанційному форматі та новими умовами проведення.

На розгляд журі у міському етапі було представлено 74 науково-дослідницьких роботи у 12 відділеннях та 42 секціях. Варто зазначити, що найбільше юних науковців було представлено від ліцею – 17 робіт, НВК №14 – 12 робіт, СЗОШ №5 – 6 робіт, п’ять і менше науково-дослідних робіт представили: СЗОШ №1 – 2; ЗОШ №2 – 1; НВК №3 – 5; ЗОШ №6 – 3; ЗОШ №7 – 2; ЗОШ №8 – 1; НВК №9 – 5; ЗОШ №10 – 2; ЗОШ №12 – 4; НВК №13 – 4; ЗОШ №15 – 2; ЗОШ №16 – 4; ЗОШ №17 – 5.

Учні-члени МАН боролись за першість у трьох етапах: написання дослідницької роботи (проєкту), постерний захист та виступ на науковій конференції.

За результатами першого етапу Кам’янець-Подільське міське наукове товариство на обласному рівні представлятиме команда з 35 юних науковців.

Отже, призерами міського етапу стали:

Відділення математики

I місце – Артем Гнап, ліцей, секція "Прикладна математика".

I місце – Богдан Ільчій, ліцей, секція "Математичне моделювання".

I місце – Ілля Наливайко, НВК №14, секція "Математика".

Відділення фізики та астрономії

I місце – Михайло Хапко, ліцей, секція "Астрономія та астрофізика".

I місце – Володимир Рулик, ЗОШ №7, секція "Електроніка та приладобудування".

I місце – Владислав Гулько, ЗОШ №17, секція "Матеріалознавство".

Відділення технічні науки

I місце – Олександра Антонюк, ЗОШ №7, секція "Технічні процеси та перспективні технології".

I місце – Назарій Максименко, ліцей, секція "Авіа- та ракетобудування і робототехніки".

III місце – Наталія Сендецька, ЗОШ №12, секція "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження".

Відділення комп’ютерні науки

I місце – Денис Андруховський, СЗОШ №5, секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту".

I місце – Віталій Підпанюк, НВК №14, секція "Кібербезпека".

I місце – Олександр Іванюк, ліцей, секція "Комп’ютерні системи та мережі".

II місце – Владислав Кобильник, ЗОШ №17, секція "Комп’ютерні системи і мережі".

III місце – Назар Баглай, СЗОШ №5, секція "Технології програмування".

Відділення історії (крім етнології)

I місце – Андрій Рудик, ліцей, секція "Історія України".

III місце – Максим Громей, НВК №14, секція "Історія України".

I місце – Влада Ратушняк, ЗОШ №2, секція "Всесвітня історія".

II місце – Дар’я Субботіна, ліцей, "Всесвітня історія".

II місце – Олена Тарасенко, ліцей, секція "Історичне краєзнавство".

III місце – Яна Мельник, ЗОШ №12, секція "Історичне краєзнавство".

Відділення філософії та суспільствознавства (крам журналістики) + секція етнології

I місце – Олександра Макаревич, НВК №9, секція "Соціологія".

I місце – Уляна Кричковська, ліцей, секція "Філософія".

I місце – Катерина Мельник, ліцей, секція "Етнологія".

III місце – Анастасія Дьомінова, НВК №13, секція "Етнологія".

Відділення наук про Землю

I місце – Богдан Сеник, ЗОШ №12, секція "Географія та ландшафтознавство".

I місце – Максим Мокринчук, НВК №13, секція "Гідрологія".

II місце – Вікторія Побережна, ЗОШ №17, секція "Кліматологія та метеорологія".

II місце – Іванна Олійник, НВК №13, секція "Географія та ландшафтознавство".

Відділення економіки

I місце – Ангеліна Куньковська, ЗОШ №6, секція "Фінанси, грошовий обіг та кредит".

I місце – Іван Аксані, ліцей, секція "Мікроекономіка та макроекономіка".

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

I місце Валерія Чесанівська, НВК №9, секція "Мистецтвознавство".

I місце – Софія Рарицька, СЗОШ №5, секція "Фольклористика".

III місце – Беатта Пархоменко, НВК №14, секція "Фольклористика".

II місце – Дарина Печенюк, СЗОШ №5, секція "Мистецтвознавство".

III місце – Дарина Хабовська, НВК №14, секція "Мистецтвознавство".

I місце – Олександра Харчук, НВК №3, секція "Журналістика".

II місце – Валерія Земляк, СЗОШ №5, секція "Журналістика".

I місце – Анастасія Федорова, ліцей, секція "Українська література".

II місце – Богдана Дідух, НВК №3, секція "Українська література".

I місце – Валерія Гораш, СЗОШ №5, секція "Зарубіжна література".

II місце – Яна Мельник, ЗОШ №12, секція "Зарубіжна література".

III місце – Софія Балабан, НВК №13, секція "Зарубіжна література".

Відділення мовознавство

I місце – Іванна Коваленко, НВК №9, секція "Українська мова".

II місце – Мирослава Гусак, ЗОШ №16, секція "Українська мова".

III місце – Катерина Жусова, ліцей, секція "Українська мова".

I місце – Вікторія Зданюк, НВК №9, секція "Німецька мова".

II місце – Владислава Колендзян, СЗОШ №1, секція "Німецька мова".

I місце – Андрій Соловей, НВК №9, секція "Англійська мова".

III місце – Олександра Усова, ЗОШ №17, секція "Англійська мова".

Відділення хімії та біології

I місце – Регіна Бабюк, ліцей, секція "Хімії".

I місце – Ольга Сімаковська, НВК №3, секція "Валеологія".

I місце – Андрій Карвасарський, ЗОШ №15, секція "Ботаніка".

I місце – Аннаріна Тихенька, ліцей, секція "Медицина".

I місце – Дар’я Селезньова, ліцей, секція "Психологія".

Відідлення екології та аграрних наук

I місце – Вікторія Берегова, ЗОШ №15, секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування".

II місце – Валерія Маринюк, НВК №14, секція "Охорони довкілля та раціональне природокористування".

I місце – Капєтоліна Говорова, ЗОШ №16, секція "Екологія".

II місце – Єва Колісник, ліцей, секція "Екологія".

III місце – Яна Тимчук, НВК №14, секція "Екологія".

II місце – Уляна Колісник, ЗОШ №17, секція "Агрономія".

Бажаємо учасникам та їх науковим керівникам успіху в II (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН.

Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців, фото-1, Зображення: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців, фото-2, Зображення: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців, фото-3, Зображення: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців, фото-4, Зображення: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців, фото-5, Зображення: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Міський етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців, фото-6, Зображення: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Читайте також:"ТОП-52 новини, які цікавили кам'янчан у 2020 році".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
196 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073