• Головна
  • Забудовник багатоповерхівки у Кам’янці заборгував місту 600 тисяч гривень
21:22, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Забудовник багатоповерхівки у Кам’янці заборгував місту 600 тисяч гривень

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

 Органи прокуратури продовжують активно реагувати на випадки недобросовісного виконання замовниками будівництва зобов’язань щодо пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури.

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури господарським судом Чернівецької області прийнято рішення про стягнення із кооперативу, який звів багатоквартирний житловий будинок у м. Кам’янці-Подільському, 600 тис. грн до місцевого бюджету. Повідомляє пресслужба Староушицької громади.

Законодавством визначено, що замовник, який має намір здійснити забудову земельної ділянки у відповідному населеному пункті, повинен взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, сплативши до бюджету відповідні кошти.

Також Закон зобов’язує замовника будівництва звернутись до органу місцевого самоврядування для укладення договору про пайову участь та перерахування коштів до бюджету.

Однак прокуратурою встановлено, що один із забудовників, нехтуючи своїм зобов’язанням, договір про пайову участь не уклав та пропозиції Кам’янець-Подільської міської ради взяти участь у створенні і розвитку інфраструктури населеного пункту проігнорував. Вказане стало підставою для втручання органів прокуратури та стягнення із недобросовісного суб’єкта господарювання коштів в судовому порядку.

Читайте також: "У Кам’янці орендар комунального майна сплатить до бюджету 300 тисяч гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #багатоповерховий будинок #органи прокуратури #бюджет #кошти #забудовник
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...