
14:25, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело
Юні кам'янчанки підкорили чемпіонат області з художньої гімнастики

Фото: ДЮСШ №1
17-18 грудня у Кам'янці-Подільському відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницької області з художньої гімнастики "Шлях до Олімпу".
В змаганнях прийняли участь 14 команд, 285 вихованок. Успішно виступили гімнастки Кам'янець-Подільської ДЮСШ №1, завоювавши 13 - золотих, 8 - срібних та 14 - бронзових медалей, повідомляє дитячо-юнацька спортивна школа №1.
Тренери: Надія Веремеєнко, Катерина Олійник.
Читайте також: "Уряд послабив карантинні обмеження у новорічну ніч".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Які враження від нової локації головної ялинки Кам'янця-Подільського?
проголосував 71 відвідувач
Дуже гарно, неочікував(ла), що буде так атмосферно.
23,9%
Мені не сподобалось.
14,1%
Непогано, але в парку Героїв Євромайдану було краще.
54,9%
Встановлення ялинки у Старому місті було найкращим.
5,6%
Мені байдуже.
1,4%
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
00:12, 22 червня
13:37, 12 червня
18:24, 20 червня
00:12, 22 червня
13:37, 12 червня
Коментарі