
22:40, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело
Кам'янчанин нагороджений орденом "Науковець року 2020"

Фото: ПДАТУ
Український інформаційно-видавничий центр "Галактика" спільно зі Спілкою освітян України завершив щорічну Міжнародну програму "Науковець року 2020", яка здійснюється за підтримки та участі представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України, народних депутатів України та інших державних структур та громадських об'єднань.
Проеєкт проводився з метою підтримки наукових і науково-педагогічних працівників, які професійно займаються науковою діяльністю, отримують наукові та науково-технічні результати, сприяють розвитку науки, а також розкриє конкретні досягнення та дасть можливість у рамках проекту відзначити їхні заслуги, інформує деканат факультету агротехнологій і природокористування.
20 листопада у м. Києві відбулася церемонія відзначення переможців конкурсу "Наукова еліта України". З вітальними словами до переможців звернулися голова Верховної Ради Д.Разумков та президент НАНУ А.Загородній.
Переможцем у номінації – "Агроекологія" став доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, карантину і захисту рослин Подільського державного аграрно-технічного університету Бахмат Олег Миколайович.
Олег Бахмат нагороджений орденом "Науковець року 2020" та почесною грамотою голови Української федерації вчених академіка НАНУ В. Семиноженка.
Читайте також:"На Соборній оштрафували ресторан на суму 17 тисяч гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
19:40
4 грудня
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Оголошення
16:17, 30 листопада
Коментарі