
11:24, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело
На Соборній оштрафували ресторан на суму 17 тисяч гривень

Фото: Інтернет-джерела
4 листопада близько 23 години по вул. Соборна, 4, адміністраторка ресторанного закладу не припинила роботу, здійснювавши прийом чотирьох відвідувачів, чим порушила правила щодо карантину людей.
У суді жінка повністю визнала вину. Пояснила, що відвідувачі ресторану, які на момент перевірки були в закладі, це постояльці готелю, до якого належить вказаний ресторан, зазначено у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Відвідувачі заздалегідь оплатили вечері у ресторані, тому вона змушена була порушити правила щодо карантину людей та не в змозі їх вигнати із закладу. За цих обставин жінка попросила суд застосувати до неї мінімальне стягнення.
В результаті, суд постановив визнати винуватою адміністраторку закладу та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17 000 гривень.
Читайте також: "У 2023 році проведуть перепис населення".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
ТОП новини
Оголошення
12:20, 19 червня
10:45, 14 червня
17
12:20, 19 червня
13:44, 17 червня
37
15:15, 22 червня
Коментарі