• Головна
  • На Гуменецькій птахофермі вирощуватимуть птицю з Польщі
16:06, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Гуменецькій птахофермі вирощуватимуть птицю з Польщі

Фото:  ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

Завершено завезення поголів’я добового молодняка курей-несучок Кросу Ломан білий в Філію Птахофабрика "Авіс" ПрАТ Агрохолдинг "Авангард" с. Гуменці Кам’янець-Подільського району з підприємтва "Drobiarstwo Opolskie Sp.z.o.o" м. Немодлін.

Польща відповідно до вимог Наказу Мінагрополітики України від 16.11.2018 № 553 "Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки" та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04.12.2017 № 1161 "Про здійснення заходів з недопущення занесення сальмонельозу птиці". Повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Завезення птиці відбувалось в три етапи з 11 по 17 листопада 2020 року. Всього завезено 265 200 голів. Спеціалісти Кам’янець-Подільського міськрайонного управління разом з уповноваженим лікарем ветеринарної медицини, спеціалістом Хмельницького прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини в присутності директора підприємства, головного лікаря ветеринарної медицини та завідуючої відомчої лабораторії здійснювали контроль від процесу дезінфекції автомобіля, розпломбування, перевірки температурного режиму в автомобілі, розвантаження, розселення молодняка, відбору зразків, перевірки документації.

Для транспортування молодняка використовують разові картонні ящики, які після розвантаження та відбору зразків утилізують. Відхід поголів’я склав всього 377 голів (0,14%) з них 272 голови – падіж при транспортуванні та 105 голів брак. Дані вказують на високу культуру збереження молодняка при транспортуванні з дотриманням необхідних технологічних та ветеринарно-санітарних вимог.

Також, були відібрані зразки підстилки з ящиків для транспортування та трупи курчат для дослідження на сальмонельоз та направлені в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Спеціалістами відомчої лабораторії ветеринарної медицини підприємства відбирались змиви з автомобіля та з ящиків для транспортування для проведення досліджень на сальмонельоз.

На Гуменецькій птахофермі вирощуватимуть птицю з Польщі, фото-1, Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

Читайте також: "Обрано заступника голови Кам’янець-Подільської районної ради".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#птахи #харчові продукти #птахоферма #Гуменці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...