• Головна
  • Кам'янчанка Аліна Матвійчук увійшла в 10-ку кращих кухарів України
15:27, 29 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янчанка Аліна Матвійчук увійшла в 10-ку кращих кухарів України

Фото: "СТБ"

Фото: "СТБ"

Цієї суботи у "Мастер Шеф" 11 кухарів-аматорів змагалися за місце у 10-ці кулінарного проєкту. Половина шляху в кухарів позаду, але попереду ще дуже багато часу для нових випробувань та конкурсів.

Цього разу кухарі-аматори працювали у 3 командах, але капітанів обирали не судді. Фіналісти "Мастер Шеф. Професіонали" 2 сезону - Євген Грибеник, Олександр Цвігун та Едуард Канарян стали капітанами, очоливши кожен свою команду. Проте, набирали в команду фіналісти аматорів не за гарні очі, а за рівнем кулінарної майстерності.

За 15 хвилин кожному кухарю-аматору потрібно було приготувати свій власний амюз буш, залишити страву на столі та покинути павільйон. Майбутні капітани судили аматорів лише за смаком, а автори страв, що найбільше сподобались капітанам – попадали до них в команду. Всього таких етапів у відборі учасників до команд було два по 15 хвилин.

Якщо кухаря-аматора забирали з 2 етапу – він теж підіймався на балкон, а ті аматори, що залишались були безкоштовним додатком до вже сформованих команд. Проте, у них була можливість реабілітуватися та зняти фартух, але для цього команді потрібно було отримати перемогу у випробуванні.

Головне завдання у команд 10 сезону "Мастер Шеф" –  це приготування по три страви ресторанного зразка: закуску, основну страву та десерт. Кожен капітан обирав для команди моно продукт, яикй і ставав зіркою страв й су-шефа.

У першому раунді Іра Раковчен потрапила до команди синіх, капітаном якої був Едік. До неї приєднався також Олександр Горчаков.

У червону команду Євгена потрапили Дмитро Балита та Яна Балог, а до жовтих де капітаном був Олександр Цвігун – Марина Шмалько.

У другому раунді завдання випробування 10 сезону "Мастер Шеф" залишалось аналогічним. Марію Кривенко обрав Євген Грибеник, Мірру Борисову – Едуард Канарян, а Юля Венедиктову – Олександр Цвігун.

Аліна Матвійчук, Ірина Маленко та Марина Кобчук залишились без карток від фіналістів "Мастер Шеф. Професіонали" 2 сезону. Вони одразу одягли чорні фартухи та навмання обрали картки, котрі й визначили до якої команди вони потраплять.

Су-шефами у першому випробуванні 13 випуску 10 сезону "Мастер Шеф" стали – Дмитро Балита, Марина Шмалько та Аліна Матвійчук.

Євген Грибеник обрав для страв баклажан, Олександр Цвігун – гарбуз, Едуард Канарян – кавун. Професіонали 10 сезону "Мастер Шеф" вправно роздавали завдання своїм підопічним та готували страви, які згодом оцінювали судді кулінарного шоу.

Ектор Хіменес-Браво відзначив основну страву команди жовтих, суддя 10 сезону "Мастер Шеф" зазначив, що такої смачної страви не куштував за 10 сезонів кулінарного проєкту. Така похвала від незмінного судді варта оплесків для команди жовтих та їхнього капітана Олександра, погодьтесь.

Загалом, страви всіх команд були виконані на високому рівні. Команда синіх, у якій була Аліни Матвійчук посіла 2 місце, що у свою чергу, анулювало битву чорних фартухів для дівчини. Проте найкращою стали жовті, а от команді червоних пощастило менше - зайняли 3 місце.

В результаті, кам'янчанка оминула битву чорних фартухів та потрапила у 10-ку кращих кухарів 10 сезону шоу "Мастер Шеф". Тому й надалі вболіваємо за Аліну Матвійчук та очікуємо наступної суботи 14 випуску 10 сезону кулінарного шоу країни "Мастер Шеф".

Кам'янчанка Аліна Матвійчук увійшла в 10-ку кращих кухарів України, фото-1

Читайте також: "У Кам'янці судили власника магазину-кафетерію".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тільки на обіди, близько 100 грн на тиждень.
34,8%
В середньому 50 грн в день, за тиждень - 250 грн.
47,2%
100 грн в день, за тиждень десь 1000 грн виходить.
11,2%
Від 100-200 грн в день.
1,1%
Я не даю своїй дитині гроші на кишенькові витрати.
5,6%
#МастерШеф #кулінарія #аматори #шоу #страва #битва чорних фартухів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...