• Головна
  • Чи до вподоби кам'янецьким студентам дистанційне навчання?
16:03, 26 листопада 2020 р.

Чи до вподоби кам'янецьким студентам дистанційне навчання?

Фото: Alexandra_Koch

Фото: Alexandra_Koch

У зв’язку зі світовою пандемією COVID-19, у кожному куточку світу запроваджені карантинні обмеження. Розпочали вводити карантинні обмеження усі країни Європи, не виключенням стала Україна.

Восени був впроваджений карантин із забороною відвідувати розважальні заклади, припинення міжміського сполучення, а також обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту тобто:

  • маска;
  • антисептик;
  • соціальна дистанція.

Карантин торкнувся усіх сфер соціуму, в тому числі освіти. Студенти та школярі були переведені на дистанційне навчання, такий метод здобуття освіти в Україні був новим, тому з його критеріями не всі були згідні, адже майже щотижня змінювались правила, оцінювання, складання іспитів, написання дипломних робіт а також здобуття виробничої практики. У кожного навчального закладу були різні методи дистанційного навчання, від проведення занять через відео чати до захисту курсових чи дипломних робіт у відео конференціях.

З початком нового навчального року здобуття освіти повернулось до звичного стаціонарного навчання. Але через деякий час, повторна хвиля пандемії знову перевела учнів до дистанційних занять. У ЗМІ з’являлись різні заголовки про те що, дистанційне навчання не замінить повноформатну освіту, але про всяк випадок Україна готова до переведення на дистанційну форму.

Після запровадження дистанційного навчання виникає маса запитань:

  • Чи мусять студенти які знаходяться на контрактних місцях платити повну вартість навчального року, якщо навчання є дистанційним?
  • Якщо немає змоги користуватись ґаджетами куди звертатись? Адже є сім'ї з різних матеріальним достатком.
  • Яку заробітну плату отримуватимуть викладачі?
  • Чи рахується "неввімкнена камера" у відео конференції, так би мовити, пропуском занять?

Ми запитали думку кам'янецьких студентів з приводу дистанційного навчання:

— Як ви відноситесь до запровадження дистанційного навчання?

 Відверто кажучи ставлюсь, адже саме застосовування методів дистанційного навчання допомагають вберегти здоров'я. Будучи вдома ми можемо дотримуватись правил самоізоляції та отримувати нові знання.

— На вашу думку чи допоможуть дистанційні заняття зменшити чисельність захворюваності?

— В певній мірі так адже університет це велике скупчення людей, як не крути маски та антисептик не дають максимального захисту.

— Чи спостерігали ви студентів із проявами простуди чи захворювання в цілому?

— Завжди так було і є що, студенти бажаючи не пропускати пари відвідують університет не зважаючи на те, чи в них легка простуда чи нежить.

— Якби ви могли обрати: стаціонарне чи дистанційне навчання, щоб ви обрали?

— Більше схиляюсь до дистанційного навчання ніж до стаціонарного, але під час дистанційного навчання йде більша навантаженість студентам, оскільки потрібно опрацьовувати дуже великий обсяг інформації. Дистанційне навчання однозначно потрібне зважаючи на кількість хворих зараз.

— Яке ваше ставлення до дистанційних занять, плюси та мінуси?

— До дистанційного навчання я ставлюсь нейтрально, тішить тільки те, що можна відвідувати пари не виходячи з будинку. Проте дуже багато домашніх та самостійних завдань, не вистачає часу на відпрацювання всіх предметів.

Все ж таки, бажаєш ти чи ні, але мусиш пристосовуватись "карантинного життя". Новвоведення, обмеження та заборони — норма сьогодення. Але ми повинні усвідомлювати, що ці обмеження потрібні для запобігання розвитку захворюванності коронавірусу.  Будьте здорові!

Читайте також: "З 1 січня кам’янчанам без лічильника можуть відключити газ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тільки на обіди, близько 100 грн на тиждень.
34,8%
В середньому 50 грн в день, за тиждень - 250 грн.
47,2%
100 грн в день, за тиждень десь 1000 грн виходить.
11,2%
Від 100-200 грн в день.
1,1%
Я не даю своїй дитині гроші на кишенькові витрати.
5,6%
#коронавірус #пандемія #міністерство освіти #заклади #навчання дистанційне #ковід
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...