• Головна
  • В Орининській лікарні встановили аналізатор сечі, вартістю 200 тисяч гривень
16:16, 19 листопада 2020 р.
Надійне джерело

В Орининській лікарні встановили аналізатор сечі, вартістю 200 тисяч гривень

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Серед інфраструктурних об’єктів, які нині найбільше потребують уваги влади, перше місце посідає Орининська районна лікарня №2.

Питання про її ліквідацію неодноразово піднімалося на засіданнях сесій минулого скликання, але завдяки зусиллям районного керівництва, зокрема голови райдержадміністрації Анатолія Бернашевського, цей медзаклад вдалося зберегти, передавши головний корпус лікарні на баланс Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Нині там діє амбулаторія загальної практики сімейної медицини, лікарі якої надають жителям кваліфіковану допомогу. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської РДА.

До послуг лікарів та пацієнтів в АЗПСМ встановлено аналізатор сечі та гематологічний аналізатор. За допомогою цього обладнання медики можуть на місці проводити дослідження сечі, робити загальний аналіз крові та визначати рівень цукру. Встановлено дане обладнання, загальна вартість якого складає 200 тисяч гривень, в рамках Програми соціально-економічного розвитку регіону.

Окрім того, наразі в медзакладі реконструйовано систему опалення, на стадії завершення перебуває реконструкція водопровідної системи.

В частині головного корпусу поки що триває ремонт. Згідно із проєктно-кошторисною документацією, там буде облаштовано діагностичний центр із сучасним апаратами рентгенологічного та ультразвукового досліджень.

В результаті перемовин, які Кам’янець-Подільська райдержадміністрація вели із компанією "CRH" та її дочірнім підприємством ПАТ "Подільський цемент", керівництво компанії перейнялося проблемою та наразі саме компанія фінансує ремонтні роботи в приміщенні майбутнього діагностичного центру.

Читайте також: "На Кам'янеччині облаштовують узбіччя, вартістю майже 20 мільйонів гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Тільки на обіди, близько 100 грн на тиждень.
34,8%
В середньому 50 грн в день, за тиждень - 250 грн.
47,2%
100 грн в день, за тиждень десь 1000 грн виходить.
11,2%
Від 100-200 грн в день.
1,1%
Я не даю своїй дитині гроші на кишенькові витрати.
5,6%
#інфраструктурні об’єкти #районна лікарня #кошти #аналізатор #обладнання #аналізи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...