Результати екзит-полу другого туру виборів Кам'янець-Подільського міського голови

Зображення:  "Ю.С.С."
Зображення: "Ю.С.С."

Сьогодні, 15 листопада, дослідницька компанія "Ю.С.С." спільно з громадською організацією "Громадська ініціатива дій" провела 15 листопада 2020 року, в день повторного голосування на виборах Кам’янець-Подільського міського голови, екзит-пол в Кам’янець-Подільській міській громаді.

Генеральна сукупність екзит-полу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях Кам’янець-Подільської міської громади (крім спеціальних дільниць), зазначає пресслужба дослідницької компанії "Ю.С.С.".

Методика опитування. В ході проведення екзит-полу опитувалися респонденти, які щойно проголосували та вийшли з виборчої дільниці. При опитуванні респондентів використовувалася методика "таємного голосування" (secret ballot). Суть вказаної методики полягала в тому, що під час опитування замість прямого запитання "За кого Ви проголосували?", респонденту пропонувалося самостійно позначити в анкеті прізвище кандидата, за якого він (вона) проголосував (проголосувала), та вкинути заповнену анкету в запечатану урну.

Вибірка – триступенева кластерна (територіальна), репрезентативна для Кам’янець-Подільської міської громади в цілому. Формування вибірки відбувалося в три етапи:

1) визначення населених пунктів, в яких буде проводитися екзит-пол;

2) визначення виборчих дільниць (вибиралися виборчі дільниці з однаковою ймовірністю);

3) систематичний покроковий відбір респондентів, які проголосували на виборчих дільницях. Крок відбору респондентів був однаковим на всіх виборчих дільницях і постійним протягом усього часу опитування.

Екзит-пол проходив на 20 виборчих дільницях. Загальний фактичний обсяг вибірки (станом на 19:00) – 1 833 респондентів. Середня кількість опитаних на кожній виборчій дільниці – 92. Статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою ймовірністю 0,99 не перевищує 3,0%.

Згідно з результатами опитування (станом на 19:00 15 листопада 2020 року), більшість (62,2%) респондентів – жителів Кам’янець-Подільської міської громади, які брали участь у повторному голосуванні на виборах Кам’янець-Подільського міського голови та погодилися взяти участь у екзит-полі – проголосували за Михайла Посітка (партія "Всеукраїнське об’єднання "Свобода"). За Володимира Мельниченка (самовисування) віддали свої голоси 36,8% опитаних. Крім того, 1,0% респондентів відповіли, що вони залишили виборчий бюлетень незаповненим, проголосували проти обох кандидатів або іншим чином зіпсували виборчий бюлетень.

Результати екзит-полу другого туру виборів Кам'янець-Подільського міського голови, фото-1 Результати екзит-полу другого туру виборів Кам'янець-Подільського міського голови, фото-2

Варто зазначити, що результати екзит-полу це лише попередні результати. На сайті "Texty.org.ua" внесло дослідницьку компанію "Ю.С.С." у перелік "Компаній, котрі оприлюднювали сумнівні опитування".

Читайте також:"ТОП-7 новин тижня, які ви могли пропустити".

екзит-пол вибори другий тур Посітко Мельниченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
523 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073