• Головна
  • Суд наказав зупинити роботу коледжу ПДАТУ, бо є загроза життю у разі пожежі
20:03, 3 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Суд наказав зупинити роботу коледжу ПДАТУ, бо є загроза життю у разі пожежі

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Хмельницький окружний адміністративний суд постановив зупинити роботу коледжу ПДАТУ до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

До суду з позовом звернулося Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, яке наполягало на зупинці роботи двох навчальних закладів, які входять до Подільського державного аграрно-технічного університету. Це – новоушицький коледж і коледж з Кам’янця-Подільського, зазначає НГП.

Позивач стверджував, що під час позачергових перевірок вказаних закладів були виявленимі порушення, які створюють загрозу виникнення пожежі та швидкого її розповсюдження; перешкоджають гасінню пожежі; проведенню робіт з евакуації людей і як наслідок створює загрозу життю та здоров`ю людей.

Зокрема, у кам’янець-подільському коледжі рятувальники нарахували 69 порушень (електрощитова в механічному корпусі використовується не за призначанням (в приміщенні електрощитової знаходиться кабінет електрика); допущено захаращення шляхів евакуації; не надано під час перевірки журнал очищення димоходів та печей; допущено до роботи осіб, які не пройшли навчання з пожежно-технічного мінімуму та не отримали відповідних кваліфікаційних посвідчень; головний корпус, механічний корпус, ветеринарний корпус, гуртожитки №1 та №2, гуртожиток (вул. Зарванська, 10а), навчальна ферма НПЦ не обладнані системою пожежної сигналізації; не розроблено інструкції щодо виконання вимог техногенної безпеки та порядку дій персоналу в разі виникнення аварійної ситуації).

На час розгляду справи кам’янець-подільський коледж невиконав в повному обсязі заходи з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Зокрема, не усуває зазначені в акті порушення, посилаючись на відсутність навчального процесу та введення карантинних заходів.

Щодо новоушицького коледжу, то він продовжує усувати порушення, зафіксовані актом перевірки, а тому суд не став зупиняти його роботу.

Читайте також: "ТОВ "Віньковецький сирзавод" не допустив інспекторів до перевірки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Володимира Мельниченка
58,1%
Михайла Посітка
41,9%
#окружний адміністративний суд #коледж #ПДАТУ #пожежна безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...