• Головна
 • Кредит під заставу нерухомості: за і проти
Новини компаній
11:04, 30 жовтня 2020 р.

Кредит під заставу нерухомості: за і проти

Новини компаній

Популярність майнового забезпечення як умова вигідного і успішного кредитуванні в останні роки сильно зросла. Цьому є логічне пояснення: маючи у власності нерухомість, будь то квартира або заміський будинок, людина може розраховувати на отримання необхідної суми для вирішення важливих життєвих завдань. Зокрема, вкласти гроші в прибуткове інвестування, освіту або придбання житла. Але незважаючи на зовнішню простоту, цей вид кредитування приховує в собі деякі нюанси, з якими краще ознайомитися до здійснення угоди. Наскільки кредит під заставу нерухомості прозорий і вигідний власнику?

Переваги кредитування під заставу житла

Послуга заставного фінансування має ряд вагомих переваг над іншими кредитними програмами:

 • великі доступні суми кредиту (якщо нерухомість у відмінному стані і має високу ринкову вартість, а у власника все в порядку з документами, можна виручити кілька мільйонів гривень);
 • тривалі терміни виплат. Більшість фінансових компаній видають позики під заставу нерухомості на 5-10 років. При цьому сама квартира може залишитися у володінні позичальника, що є важливим плюсом.
 • порівняно низькі процентні ставки. Оскільки заставні кредити вже є забезпеченими, то кредитору нема чого закладати можливі ризики неповернення коштів у високу ставку. Цим вони і відрізняються від споживчих позик, де переплата за користування становить 25-30% на місяць.

Недоліки заставного кредитування

У той же час у кредиту під заставу нерухомості, як і будь-яких інших, є свої мінуси, які тим більше виражені, чим гірше репутація кредитора на ринку фінансових послуг. До загальних недоліків можна віднести:

 • ризики залишитися без квартири. При постійних порушеннях термінів оплати, простроченнях виплат або хаотичних грошових труднощах у позичальника - банк має право відібрати заставне майно і виставити його на аукціон.
 • відмова позичальнику в користуванні житлом до закінчення дії договору застави. Таке буває нечасто, але все ж має місце бути.
 • додаткові витрати на обслуговування рахунку, оформлення угоди або на оплату кредиту. Часто фінансові установи нав'язують клієнтам оплату непотрібних послуг страховки, оцінки квартири і т. д. Також деякі кредитори стягують штрафи за дострокове погашення позики позичальником, що суперечить законодавству України.

У зв'язку з вищепереліченим дуже важливо підійти до вибору кредитної компанії виважено, щоб не отримати ряд проблем в майбутньому.

Де взяти кредит під заставу нерухомості швидко і вигідно?

Royal Standard Group - небанківська фінансова компанія, яка кредитує громадян під заставу нерухомості або транспортних засобів, починаючи з 2012 року. Партнерство з нею дає клієнтам ряд важливих бонусів:

 • прозора ринкова процентна ставка без витрат на додаткові послуги;
 • отримання до 81% ринкової вартості житла на строк до 10 років;
 • максимальні суми кредиту - від 10000 грн до 1500000 грн;
 • оформлення кредитної заявки без гори документації (довідки про доходи, виписки з ЖЕКу та інших допоміжних документів);
 • надання пом'якшуючих умов погашення заборгованості у разі обгрунтованих фінансових труднощів у платника;
 • можливість дострокового закриття договору без штрафів і пені.

Звернувшись в компанію Royal Standard Group, ви не тільки вирішите свій терміновий грошовий питання, але і придбаєте надійного партнера на довгі роки. Клієнторієнтований підхід і лояльні умови кредитора не дозволять вам подивитися в бік конкурентів і прийняти невірне рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...