У Кам'янці-Подільському знайомлять військовослужбовців із особливостями створення власного бізнесу

У Кам'янці-Подільському знайомлять військовослужбовців із особливостями створення власного бізнесу, Ірина Ільницька

У Кам’янці-Подільському продовжується перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проєкту "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) за програмою "Аграрний та земельний менеджмент".

Вказаний проєкт реалізовується "Міжнародним фондом соціальної адаптації" (президент фонду Рубцов В.С.). спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом, (ректор Іванишин В.В.) та благодійним фондом "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" (директор фонду Браеску-Семенишин Р.А.). Фінансова підтримка проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

17-го жовтня відбулися чергові науково-практичні семінари. Учасники проєкту дізнавалися про особливості інтелектуальної власності, вчилися складати бізнес-план та як приваблювати інвесторів.

Доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту Подільського державного аграрно-технічного університету Віталій Бончик проводив лекцію про "Систему інтелектуальної власності в Україні".

Дипломований економіст Данило Мотильов проводив семінар про побудову бізнес-плану та залучення інвестиції у розвиток підприємницької діяльності.

Є така модель підприємницької діяльності як "бізнес по-українськи", коли ми спочатку робимо, а потім думаємо: Чому в нас не вийшло? Щоб так не було, потрібно починати з бізнес-плану, - розповідає Данило. – Правильно складений бізнес-план відповідає на запитання: Чи варто взагалі вкладати гроші в цю справу? Чи буде вона приносити прибутки? Бізнес-план мінімізує кількість помилкових рішень, через недостатність досвіду у бізнесі.

Також з військовослужбовцями та членами їхніх сімей, продовжував працювати практичний психолог.

Зростання, професійний ріс, підвищення комунікабельності. Ось наші завдання на наступні три місяці. Разом з учасниками проєкту, ми маємо знайти кращу версію себе. Виокремити позитивні та негативні сторони, щоб зрозуміти, що заважає нам розвиватися. Ми будемо це прибирати та розвиватися вгору, - розповідає практичний психолог Євген Степанов.

Євген Степанок Данило Мотильов Віталій Бончик

Читайте також:"Кам'янець-Подільський та район у "помаранчевій" зоні".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
104 перегляди в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073