• Головна
  • У Кам'янці-Подільському знайомлять військовослужбовців із особливостями створення власного бізнесу
16:24, 21 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському знайомлять військовослужбовців із особливостями створення власного бізнесу

У Кам'янці-Подільському знайомлять військовослужбовців із особливостями створення власного бізнесу

У Кам’янці-Подільському продовжується перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проєкту "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) за програмою "Аграрний та земельний менеджмент".

Вказаний проєкт реалізовується "Міжнародним фондом соціальної адаптації" (президент фонду Рубцов В.С.). спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом, (ректор Іванишин В.В.) та благодійним фондом "Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО" (директор фонду Браеску-Семенишин Р.А.). Фінансова підтримка проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

17-го жовтня відбулися чергові науково-практичні семінари. Учасники проєкту дізнавалися про особливості інтелектуальної власності, вчилися складати бізнес-план та як приваблювати інвесторів.

Доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту Подільського державного аграрно-технічного університету Віталій Бончик проводив лекцію про "Систему інтелектуальної власності в Україні".

Дипломований економіст Данило Мотильов проводив семінар про побудову бізнес-плану та залучення інвестиції у розвиток підприємницької діяльності.

Є така модель підприємницької діяльності як "бізнес по-українськи", коли ми спочатку робимо, а потім думаємо: Чому в нас не вийшло? Щоб так не було, потрібно починати з бізнес-плану, - розповідає Данило. – Правильно складений бізнес-план відповідає на запитання: Чи варто взагалі вкладати гроші в цю справу? Чи буде вона приносити прибутки? Бізнес-план мінімізує кількість помилкових рішень, через недостатність досвіду у бізнесі.

Також з військовослужбовцями та членами їхніх сімей, продовжував працювати практичний психолог.

Зростання, професійний ріс, підвищення комунікабельності. Ось наші завдання на наступні три місяці. Разом з учасниками проєкту, ми маємо знайти кращу версію себе. Виокремити позитивні та негативні сторони, щоб зрозуміти, що заважає нам розвиватися. Ми будемо це прибирати та розвиватися вгору, - розповідає практичний психолог Євген Степанов.

Читайте також:"Кам'янець-Подільський та район у "помаранчевій" зоні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ведерніков Сергій Леонідович, "Слуга народу"
30,4%
Ковальчук Василь Іванович, "Батьківщина"
2,4%
Костинюк Володимир Володимирович, "УДАР"
21,8%
Мельниченко Володимир Володимирович, самовисування
19,0%
Петровський Олег Степанович, Українська Народна Партія
1,2%
Посітко Михайло Володимировчи, "Свобода"
24,0%
Ряба Руслана Олександрівна, "Радикальна Партія Олега Ляшка"
1,2%
#ПДАТУ #перепідготовка #військові #Норвегія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...