• Головна
  • Як кам'янчанка Аліна Матвійчук оминула битву чорних у "МастерШеф"
10:54, 11 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Як кам'янчанка Аліна Матвійчук оминула битву чорних у "МастерШеф"

Фото: "СТБ"

Фото: "СТБ"

Цієї суботи у "МастерШеф" був справжній кулінарний батл між кулінарами-аматорами. Судді підготували для учасників українську версію кулінарної рулетки, колесо фортуни і кулінарного Шерлока.

Перш ніж почати перше випробування Ольга Мартиновська і Володимир Ярославський розповіли учасникам, що у Ектора Хіменеса-Браво піднялася температура, тому цей конкурс пройде без головного судді проєкту.

Учасникам 10 сезону "МастерШеф" потрібно самостійно розділитися на пари і вибрати компаньйона на випробування. Кам'янчанка Аліна Матвійчук була в парі із Іваном Козирем. За три хвилини пари повинні були представити своє меню суддям, а для приготування у них було 2 години.

А щоб ускладнити випробування для кулінарів, судді озвучили ще одне правило конкурсу: протягом випробування пари будуть крутити барабан, який і визначить їх додаткове завдання в конкурсі. 

В результаті, Аліна з Іваном сумлінно готували протягом двох годин і представили свої страви суддям проєкту. Судді вказали на ряд помилок парі за що вони отримали чорний фартух.

У наступному конкурсі, за півтори години кухарям-любителям потрібно було вгадати блюдо, яке судді кулінарного проєкту сховали під коробками-загадками. Але перш ніж почати кулінарний Шерлок Холмс учасникам шоу потрібно розділитися на три команди і вибрати третього капітана.

За кращу роботу в попередньому конкурсі капітанами стали Юля Венедиктова і Олександр Горчаков, а третім капітаном Ольга Мартиновська вибрала Олексія Жидких. До команди синіх, де капітан був Олексій Жидких потрапила Аліна Матвійчук.

Щодо завдання, то у кожної команди було своє блюдо, яке потрібно вгадати і приготувати за півтори години. Під кожною коробкою-загадкою учасників чекали підказки по яким кухаря повинні відгадати класичне блюдо. Якщо команда не зможе відгадати блюдо або у неї будуть сумніви, вона може перейти до іншого етапу підказок, але в цьому випадку учасникам 10 сезону "МастерШеф" потрібно пожертвувати 30 хвилинами від загального часу.

Команда Олексія Жидких готувала яйце по-шотландськи. Всі команди відгадали свої страви, але ідеально приготували їх не всі. Кращим стравою судді 10 сезону "МастерШеф" вибрали команду синіх - Олексія Жидких, у якій була наша кам'янчанка.

Судді 10 сезону "МастерШеф" дозволили Олексію Жидких вибрати одного учасника в чорному фартуху і зняти з нього "чорну мітку", яку він отримав в попередньому конкурсі. Капітан вибрав Аліну Матвійчук.

Ось таким чином кам'янчанка Аліна Матвійчук оминула битву чорних. А це означає, що дівчина і надалі продовжує боротьбу у шоу, незважаючи на усі перепони.

Читайте також: "За 39 млн у Кам’янці відремонтують вулицю Устима Кармелюка".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ведерніков Сергій Леонідович, "Слуга народу"
30,4%
Ковальчук Василь Іванович, "Батьківщина"
2,4%
Костинюк Володимир Володимирович, "УДАР"
21,8%
Мельниченко Володимир Володимирович, самовисування
19,0%
Петровський Олег Степанович, Українська Народна Партія
1,2%
Посітко Михайло Володимировчи, "Свобода"
24,0%
Ряба Руслана Олександрівна, "Радикальна Партія Олега Ляшка"
1,2%
#МастерШеф #кулінарія #аматори #шоу #страва #проєкт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...