У Кам'янці експонують "Корони світу"

Фото: "travelmagazine.org", Книш Маргарита
Фото: "travelmagazine.org"

Представлено більше 70-ти шедеврів, частина яких - оригінали, а частина - копії або репліки експонатів.

У Ратуші розпочала роботу унікальна експозиція корон, де представлені вінці та корони не тільки різних держав та різного часу, але й різних континентів, Повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника.

На виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів країн світу, а також зниклих цивілізацій.

Представлено більше 70-ти шедеврів, частина яких - оригінали, а частина - копії або репліки експонатів, що знаходяться у музеях Австрії, Італії, Великобританії, Румунії, Єгипту та інших країн світу. Наявні також реконструкції зниклих шедеврів.

Попри те, що експозиція має виразну загально гуманітарну та просвітницьку тематику, наскрізною і найяскравішою є її патріотична і державотворча місія. Історично саме корона була тим артефактом, що втілював державницьку ідею, - кажуть музейники. - Адже, головні убори володарів являють собою символи духовної або світської влади, уречевленням великого служіння та великої відповідальності людей, наділених такою силою. Дотепер королівські корони є одними з найбільших державних реліквій, символами наступництва та спадкоємства об’єднавчих державотворчих зусиль.

Проєкт спрямований на утвердження та розбудову культури рідної країни, пізнання своєї ідентичності, що й перетворює населення - на народ, націю. Цей унікальний проєкт робить вагомий внесок у благородну справу висвітлення подій минулого задля закладення підвалин майбутнього.

У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-1 У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-2, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-3, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-4, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-5, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-6, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-7, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-8, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-9, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-10, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-11, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-12, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук У Кам'янці експонують "Корони світу", фото-13, Фото: Вадим Савчук, Фейсбук

Читайте також: "У Кам'янці таксист та продавець організували наркобізнес "під прикриттям".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
198 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073