![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:05, 25 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки: Куди віднесли Кам'янець-Подільський та район
![Фото: DPA/ТАСС Фото: DPA/ТАСС](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: DPA/ТАСС
На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
З 00 годин 00 хвилин 28 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування, зазначає Хмельницька ОДА.
Територій з "червоним" рівнем епідемічної безпеки немає.
"Помаранчевий" рівень небезпеки мають міста Хмельницький та Кам’янець-Подільський, Волочиський, Деражнянський, Дунаєвецький, Красилівський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.
До "жовтого" рівня прийнято рішення віднести міста Нетішин, Славута та Шепетівка, Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Кам’янець-Подільський, Летичівський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький та Чемеровецький райони.
![Новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки: Куди віднесли..., фото-1 Новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки: Куди віднесли Кам'янець-Подільський та район, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також:"Перші вибори директора школи у Кам'янці-Подільському".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі