• Головна
 • Свободівська Команда Михайла Посітка представила кам’янчанам кандидатів на посаду міського голови, депутатів в міську раду
"Політичні новини"
14:00, 21 вересня 2020 р.

Свободівська Команда Михайла Посітка представила кам’янчанам кандидатів на посаду міського голови, депутатів в міську раду

"Політичні новини"
Свободівська Команда Михайла Посітка представила кам’янчанам кандидатів на посаду міського голови, депутатів в міську раду

19 вересня відбулась знакова подія в Кам’янці-Подільському. Команда "Свободи" публічно представила кандидатів у депутати.

Захід транслювався у прямому ефірі в соціальній мережі Фейсбук.

Зібрання винесло рішення рекомендувати у кандидати на посаду Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Володимировича Посітка.

Михайло Володимирович Посітко, кам’янчанин, 34 роки. З 2015 року – депутат Кам’янець-Подільської міської ради, голова депутатської фракції та Голова Кам’янець-Подільської міської організації ВО "Свобода".

Молодий, енергійний, цілеспрямований, досвідчений. Батько двох донечок. Дружина – учасник бойових дій.

Під його керівництвом організацією залучено мільйони гривень в допомогу військовим, малозабезпеченим, на побудову церков, дитячі заходи, ремонти шкіл та студій для творчих колективів тощо. В міській раді – найактивніший депутат за кількістю звернень, виступів, проєктів рішень. Ініціатор рішень про громадські слухання, наглядові ради, відкритість влади (он-лайн трансляції) та багато ін. Координатор роботи громадських організацій з патріотичного виховання молоді, волонтерської допомоги на фронт, захисту історико-культурної спадщини, проєкту соціальної взаємодопомоги "Можемо-Поможемо".

Відомий організацією широкомасштабної правозахисної діяльності (проти непомірних тарифів Хмельницькгазу; повернення частини міського парку з приватної в комунальну власність та ін.).

Також конференція затвердила список кандидатів у депутати від ВО "Свобода" з 38 кам’янчан.

Кожен з моєї команди – важливий. Довіряю кожному і всі ми готові втілювати наш "План дій" задля Розвитку міста. Серед кандидатів до міської ради, яких ми пропонуємо кам’янчанам, виробничники, економісти, військові-учасники бойових дій і освітяни, управлінці і медики, правозахисники і аграрії, науковці і підприємці, словом , майже усі - відомі люди в місті. Моя команда – кам’янчани. Тісно співпрацюємо з "Командою Симчишина". Нещодавно підписали Меморандум про співпрацю з Олександром Симчишиним. Йде мова про залучення кадрового потенціалу та вже впроваджених напрацювань успішної команди, - поділився Михайло Посітко.

Зокрема в команді:

 • Володимир Кондрук (інженер, працівник ІТ галузі, підприємець);
 • Мар’ян Тарасенко (біолог-науковець);
 • Ірина Шелепницька (управлінець);
 • Анна Окарська (учасниця бойових дій);
 • Людмила Блонська (ліцензований архітектор);
 • Дмитро Дідик (підприємець, волонтер);
 • Вікторія Ільчишена (право захисниця, адвокат);
 • Олена Островська (ліцей "Славутинка");
 • Мирослав Смотров (дитячий хірург);
 • Анна Слинчук (сімейний лікар);
 • Олеся Понятовська (журналіст);
 • Олена Солодковська (приватний підприємець);
 • Наталя Секрідова (ГО "Батьки – ніндзя") та багато інших.

У команди є чіткий план з залучення коштів до міського бюджету за рахунок яких буде реалізовано низка проєктів, зокрема, закупівля комунальних автобусів, створення індустріального парку, капітальний ремонт проспекту Грушевського, побудова нового дитячого садочку та ін.

До районної ради йде велика команда свободівців з 42 кандидатів. Перший у списку – виробничник, відомий меценат і керівник промислового підприємстваз понад 20-ти річним стажем Володимир Постовий.

До обласної ради – свободівці тісно співпрацюють з командою Симчишина, саме ця сила подає кандидатури до обласної ради. Тут можна побачити такі відомі імена кам’янчан, як Олександр Федьков, Олег Демчук, Дмитро Костюкович, Лариса Діновська, Ольга Калинович, Анна Миронюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свобода #Михайло Помітко #місцеві вибори #команда Свободи
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...