Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту

Фото: ПДАТУ
Фото: ПДАТУ

9 вересня, на стадіоні Подільського державного аграрно-технічного університету, була проведена товариська зустріч між командами ПДАТУ та ДЮСШ №2.

Команда ПДАТУ отримала перемогу із рахунком 3:1. Кращим гравцем визнано Панило Віталія, студента факультету агротехнологій та природокористування. Тренер – майстер спорту України В. Цимбалістий, повідомляє завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Тетяна Комарова.

10 вересня, в спортивній залі головного корпусу, відбулися змагання з паркового волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

Почесне 1 місце серед чоловіків посіла команда Подільського державного аграрно-технічного університету, 2 місце – Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, 3 місце – коледж ПДАТУ та 4 місце – Кам'янець-Подільський індустріальний коледж. Кращими гравцями були визначенні: Авдеєв В'ячеслав, Хрущ Денис, Святов Святослав, Вільгард Петро. Тренер І розряду з волейболу – Т. Комарова.

Серед дівчат 1 місце посіла команда Кам'янець-Подільського індустріального коледжу (кращим гравцем визнана А.Чабан), 2 місце – ДЮСШ-1 (Ю. Ковалик), 3 місце – ПДАТУ (О. Малиш). Тренер – С. Андреєв.

В спортивній залі корпусу №3, 10 вересня відбулися змагання з армліфтингу серед студентів університету (відкрита абсолютна першість). В результаті боротьби, 1 місце зайняв Федчук Андрій, студент 2 курсу факультету агротехнологій та природокористування, 2 місце – Подгорняк Артур, студент 2 курсу навчально-наукового інституту енергетики, 3 місце – Галась Богдан, студент 1 курсу, факультету агротехнологій і природокористування. Тренер – майстер спорту України міжнародного класу О.Хомовський.

В спортивній залі №1 відбулася відкрита першість ПДАТУ з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь 15 тенісистів. 1 місце посів Ю. Парагайло, 2 місце – В. Луценко, 3 місце – О. Бринюк. Тренер – майстер спорту України С. Степанков.

Учасники змагання були відзначені грамотами, медалями та подарунками від ректора Університету Володимира Іванишина та профкому.

Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-1, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-2, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-3, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-4, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-5, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-6, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-7, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-8, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-9, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-10, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-11, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-12, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-13, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-14, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-15, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-16, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-17, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-18, Фото: ПДАТУ Спортивна кам'янецька молодь змагалася за першість у різних видах спорту, фото-19, Фото: ПДАТУ

Читайте також:"Пам’ятки архітектури Кам'янеччини можуть відновити за державний кошт".

спорт ПДАТУ студенти змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
35 переглядів в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073