• Головна
  • Місцеві вибори 2020: ТВК Кам'янця-Подільського та району змінили свій склад
23:16, 3 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Місцеві вибори 2020: ТВК Кам'янця-Подільського та району змінили свій склад

Фото: "rivnenews.com.ua"

Фото: "rivnenews.com.ua"

1 вересня ЦВК внесли зміни до складу територіальних виборчих комісій.

Відповідно до Постанови №216 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" відбулись зміни.

Кам’янець-Подільська районна територіальна виборча комісія

Припинити достроково повноваження члена комісії: Кармаш Ірина Вікторівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії: Масловський Ігор Борисович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Кам’янець-Подільська міська територіальна виборча комісія Кам’янець-Подільського району

Припинити достроково повноваження члена комісії: Хімяк Олена Миколаївна, 1977 року народження – заступник голови комісії, від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії та призначити заступником голови комісії: Данилишина Наталія Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України".

Припинити достроково повноваження члена комісії: Беркута Світлана Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії: Брезгіна Надія Петрівна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Припинити достроково повноваження члена комісії: Дражньовська Наталія Василівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії: Кузьменко Ганна Василівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ".

Нагадаємо, що раніше "3849.com.ua" публікувало повний склад ТВК Кам'янця-Подільського та району. Детальніше тут.

Читайте також:"Кам'янець-Подільський опинився у "жовтій" зоні поширення COVID-19".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #місцеві вибори #депутати #ТВК #виборча комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...