• Головна
  • Кам'янець-Подільська районна лікарня буде приймати інфікованих COVID-19 з півдня області
23:17, 31 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільська районна лікарня буде приймати інфікованих COVID-19 з півдня області

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Сьогодні, 31 серпня, під час брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш розповів про поточну ситуацію в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.

На 31.08 в області зареєстровано 2461 випадок COVID-19, 1004 лікуються, 257 лікуються стаціонарно. 1408 хворих уже одужали, 49 (2%), на жаль, померли. За вихідні в області зареєстровано 138 нових випадків COVID-19, 48 людей одужали, 3 померли, повідомляє преслужба Хмельницької ОДА.

Найбільшу стурбованість викликають випадки захворювання на Хмельницькій АЕС (12 випадків), Волочиському машинобудівному заводі ПАТ "Мотор Січ" (89 випадків), агропідприємстві у Волочиському районі (6 випадків), тощо. На жаль, є і захворілі медпрацівники, зокрема 9 випадків у Хмельницькій обласній лікарні. Хворі виявлені у трьох відділеннях, зараз відділення закриті для госпіталізації. По 2 випадки виявлено по Дунаєвецькій ЦРЛ і Ярмолинецькій ЦРЛ.

Кам'янець-Подільська районна лікарня буде приймати інфікованих COVID-19 з півдня області, фото-1, Фото: Хмельницька ОДА

Фото: Хмельницька ОДА

Особлива увага приділяється забезпеченню стаціонарного лікування хворих на COVID-19. Зросла завантаженість закладів охорони здоров’я: повністю заповнена і не приймає пацієнтів Славутська ЦРЛ, вже розгорнута Шепетівська ЦРЛ, яка також прийматиме хворих з північних регіонів. Хмельницька інфекційна лікарня заповнена на 80%, тому поки що продовжує приймати пацієнтів. В Дунаєвецькій ЦРЛ із 87 місць заповнено 56, тому розпочате розгортання Кам’янець-Подільської ЦРЛ, яка згодом почне приймати хворих з півдня області. Усі лікарні укомплектовані необхідними засобами захисту та ліками. У разі потреби до них додатково будуть спрямовуватися ресурси з обласної бази медпочстачання. За потреби будуть розгорнуті Ізяславська та Городоцька ЦРЛ.

Завершено перевірку підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Усі заклади на найближчих 15 днів на 100% забезпечені засобами захисту та засобами дезінфекції, 51 заклад вже має місячний запас засобів.

По кожному навчальному закладу проведені організаційні заходи: зокрема, здійснено відкриття усіх входів з метою розмежування потоків учнів, внесено зміни в час початку навчання для різних груп учнів, в окремих закладах вводиться проміжкова та друга зміна.

28 серпня відбулась нарада щодо можливого відкриття відділеня для хворих на COVID-19. На нараді були присутні головні лікарі комунальних некомерційних підприємств "Кам'янець-Подільська центральна районна лікарня" і "Кам'янець-Подільська міська лікарня" - Віталій ШЕВЧУК та Олександр ЧЕРНЕЦЬ, їх заступниці - Ірина КОСТИНСЬКА і Тетяна ДІДИЧ, а також завіду­вачка відділення організації епідеміологічних досліджень Ка­м’янець-Подільського міськ­районного відділу ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" Алла ГРИЦАЙ, зазначено на Фейсбук-сторінці "Медицина Кам'янця".

Кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію постійно зростає, стає очевидним, що насувається новий спалах пандемії. У зв'язку з цим, МОЗ України найближчим часом може видати відповідний наказ, мусимо бути готовими до миттєвого реагування тут - безпосередньо у нашому місті. Відповідний заклад візьме на себе функцію лікування хворих, а саме: стає можливим відкриття відділення лікування пацієнтів з COVID-19 на території КНП "Кам'янець-Подільська центральна районна лікарня, коментує начальник управління охорони здоров'я Юрій Пливанюк. - На проведеній зустрічі обговорювалися питання кадрового, технічного, фінансового забезпечення, для того, щоб у потрібний час в потрібному об'ємі ми могли надати допомогу.

Читайте також:"Частина Хмельницької області опинилась у "жовтій" та "помаранчевій" зонах поширення COVID-19".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #районна лікарня #COVID-19 #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...