• Головна
  • За яких умов повертаються кошти за оплату навчання
12:44, 17 серпня 2020 р.
Надійне джерело

За яких умов повертаються кошти за оплату навчання

Фото: "khustnews.in.ua"

Фото: "khustnews.in.ua"

Повернути частину грошей витрачених на оплату навчання – можливо!

До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зателефонувала жінка, для отримання роз’яснення, щодо податкової знижки на навчання. Під час розмови вона зазначила, що на роботі де працює неодноразово чула від колег, як вони реалізовують право, що гарантує держава. Однак сама, не визначилася, чи має право її син на отримання такої ж знижки.

Жінка розповіла, що син навчається на заочній формі навчання на 3 курсі в університеті та офіційно працевлаштований вже 3-й рік, про те жодного разу не відшкодовував витрачені кошти на оплату навчання. "Чи може він отримати за 3 роки навчання податкову знижку?" - цікавилися мешканка міста.

Юристка центру роз’яснила жінці, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України, син може повернути собі частину грошей у вигляді податкової знижки. Далі, фахівчиня зазначила, що оскільки він сам має офіційний заробіток з якого сплачує податки, то може самостійно оформити податкову знижку. Розмір податкової знижки складає 18% від вартості навчання.

Перелік документів, який потрібно синові для отримання знижки:

  • Паспорт.
  • ІПН (ідентифікаційний код).
  • Декларацію про майновий стан і доходи.
  • Довідку про заробітну плату (за формою №3).
  • Копію договору з навчальним закладом.
  • Копії квитанцій (чеків, платіжних доручень) за навчання.
  • Заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.

Юристка під час телефонної розмови наголосила, що вищевказані документи потрібно подати до Державної фіскальної служби за місцем реєстрації її сина.

Окрім того, оформити таку знижку, можливо до 31 грудня року наступного за звітним. У 2020 році подаємо документи за 2019. Відтак, син зможе повернути собі частину грошей лише за 1 рік (2019), а не за 3 роки, як хотіла його мати.

За яких умов повертаються кошти за оплату навчання, фото-1

Читайте також:"ДСНСівці не припиняють рятувати відпочивальників на Дністрі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Моя вага не змінилась.
22,4%
Я схудла.
23,5%
Поправилась від 1-3 кг.
43,9%
Поправилась від 3-5 кг.
8,2%
Поправилась від 5-10 кг.
2,0%
Поправилась на понад 10 кг.
0,0%
#навчання #правова допомога #консультація #студент
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...