Кам'янчани підкорили конкурс "Я Артист – ОНЛАЙН"

Фото: "uamodna.com", Книш Маргарита
Фото: "uamodna.com"

Завершився Всеукраїнський багатожанровий дистанційний конкурс "Я Артист – ОНЛАЙН", який було організовано Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва.

Конкурс відбувся за підтримки Департаменту інформаційної діяльності, національностей, культури та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

Під час карантинних заходів в нашій державі працівники Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва розуміючи, що проведення очних фестивалів-конкурсів наразі неможливе, вирішили провести безкоштовний обласний онлайн конкурс, який би дозволив замінити особисту присутність конкурсанта дистанційною участю.

З 5 травня по 15 червня 2020 року надійшло близько 2100 заявок на участь у конкурсі зі всіх куточків нашої держави. Ми, організатори, зрозуміли, що зі статусу "обласний" конкурс автоматично став Всеукраїнським.

Учасники за віком від 4 років мали можливість прийняти участь у таких номінаціях: вокальна творчість", "вокально-інструментальна творчість", "інструментальна творчість", "танцювальна творчість", "театральна творчість", "художнє слово", "інші номінації". Згідно положенню про конкурс кожен учасник мав можливість надіслати відео декількох своїх виступів в одній або різних номінаціях. Журі конкурсу оцінювало кожен виступ в режимі "онлайн".

З 2100 заявок конкурсантам до 20 липня буде надіслано 1823 онлайн-диплома (якщо учасник надіслав два, три відео в одній номінації, тоді він отримує один диплом зі званням лауреата І, ІІ, ІІІ ступеню або дипломанта за свій кращий виступ).

Нижче висвітлено результати по кожній номінації учасників:

Результати "Інструментальне мистецтво"

Лауреати - Перша премія

  • Борецька Анастасія (Кам'янець-Подільська дитяча хорова школа);
  • Бучковська Богдана (Кам'янець-Подільська дитяча хорова школа);
  • Гаврилов Олексій (Кам'янець-Подільська дитяча хорова школа);
  • Петровська Катерина (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Попова Дарина (Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв);
  • Струк Катерина (Кам'янець - Подільський університет імені Івана Огієнка,Кафедра музичного мистецтва);
  • Ансамбль балалаєчників (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Ансамбль сучасної музики "Кураж" (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Серветнік Софія (Кам'янець-Подільська дитяча хорова школа);
  • Фортепіанний дует у складі учениці 6 класу Кам'янець-Подільськоїдитячої хорової школи Герій Гафії та викладача Ольги Пастух (Кам'янець-Подільська дитяча хорова школа).

Лауреати - Друга премія

  • Герій Гафія (Кам'янець-Подільська дитяча хорова школа);
  • Гиря Владислав (Кам'янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Ганіцького);
  • Ржепянська Анна (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Гурський Богдан (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Коваль Дмитро (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Зразковий ансамбль бандуристів "Калиновий цвіт" (Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького);
  • Волоховський Данило (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Глушковецький Ельдар (НВК №9 м.Кам'янець Подільський Хмельницька обл.);
  • Нарольська Еліна (Кам'янець-Подільська міська дитяча музична школа ім. Ф.Ганіцького);
  • Очкур Арсен (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Нагорна Уляна (Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа імені Фадея Ганіцького);
  • Нетеча Всеволод (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Ткачук Поліна (Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького);
  • Кривак Дмитро (Кам'янець-Подільський НВК №9 ім.А.Трояна);
  • Фортепіанний дует у складі Ірини Морочковської та Ольги Пастух (Кам'янець-Подільський РДШМ, МДШМ, дитяча хорова школа).

Лауреати - Третя премія

  • Євчук Світлана (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Мельник Вероніка (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Сагановська Софія (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Шафєєва Каріна (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Білих Еріка (Кам'янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Гуменюк Софія (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Фірман Олександра (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Аксані Іван (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького).

Дипломанти

  • Моштак Микола (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф. Ганіцького);
  • Березовський Володимир (Кам’янець-Подiльська мiська дитяча школа мистецтв);
  • Савчук Олександра (Кам’янець-Подiльська районна дитяча школа мистецтв);
  • Рудик Артем (Кам'янець-Подільський НВК №9 ім.А.Трояна);
  • Букантас Олександр (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Юга Денис (НВК №9 імені Аліма Трояна. Кам'янець-Подільський);
  • Дует баянiстiв: Гринько Богдан та Морочковський Володимир (Кам’янець-Подiльська РДШМ).

Результати "Вокальне мистецтво"

Лауреати - Перша премія

  • Дует The Best (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Тріо Fusion (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Народний театр української пісні "Петридава" (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Вокальний ансамбль "Black & White" (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Ковалюк Вікторія (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Мазур Олександра (Кам'янець-Подільська Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Мельник Юлія (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Нарольська Елліна (Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа ім.Ф.Д.Ганіцького);
  • Грушецька Домініка (Кам'янець-Подільська Міська Дитяча Школа Мистецтв);
  • Народна дитячо-юнацька хорова капела "Журавлик" (змішана) (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа).

Лауреати - Друга премія

  • Тріо Baby-Art (Кам'янець-Подільська музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Глазер Моніка (Кам'янець-Подільська музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Марчук Анфіса (м. Кам’янець-Подільський);
  • Нетеча Всеволод (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Ванюшкін Ерік (Кам'янець-Подільська музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Колендзян Владислава (Кам'янець-Подільська музична школа ім.Ф.Ганіцького);
  • Прокопчук Іван (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • дует: Мирослава та Уляна (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Гончар Діана (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Кернер Віктор (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Крилова Олександра (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • "Чарівні струни" (Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);
  • Бутера Максим (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Прокопишен Олег (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Зразковий хор хлопців "Калинове гроно" (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
  • Войціцька Христина (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв).

Лауреати - Третя премія

  • дует: Крилова Саша та Прокопчук Іван (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Козак Віталіна (м. Кам'янець-Подільський);
  • Василенко Дар'я (Кам'янець-Подільська Міська Дитяча Школа Мистецтв).

Дипломанти

  • дует: Маленкова Альона та Левицька Інна (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Баранська Діана (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Катеренюк Аліна (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Ковтуняк Катерина (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Трішньовська Діана (Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв);
  • Левицька Дарья (Кам'янець Подільський міська дитяча школа мистецтв).

Результати "Танцювальна творчість"

Лауреати - Перша премія

  • Народний ансамбль танцю "Кам'янчанка" (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури).

Лауреати - Друга премія

  • Зразковий ансамбль танцю "Авангард"(11-13 років) (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури).

Лауреати - Третя премія

  • Зразковий ансамбль танцю "Авангард"(14-17 років) (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Яковенко Євгенія(Зразковий ансамбль танцю "Авангард") (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Колектив "Веселка"(змішана) (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури).

Результати "Художнє слово"

Лауреати - Перша премія

  • Войткова Єлизавета (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Пилипчук Віталій (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв).

Лауреати - Друга премія

  • Ковалишен Ростислав (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури); Бейчук Карина (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Демчук Діана (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Дубчак Валерія (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Мельник Вероніка (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Сушко Ігор (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Пилипчук Віталік (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв).

Лауреати - Третя премія

  • Бохняк Дарія (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Гула Анна (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв).

Дипломанти

  • Театр-студія "На Зарванській" (Кам‘янець-Подільський коледж культури і мистецтв).

Результати "Театральне мистецтво"

Лауреати - Третя премія

  • Зразкова театральна студія "Тандем"(14-17 років) (Центр дитячої та юнацької творчості,м. Кам'янець-Подільський);
  • Народний театр "Тандем"(змішана) (Районний центр культури і мистецтв"Розмай", м. Кам'янець-Подільський)
  • Зразкова театральна студія "Тандем"(змішана) (Центр дитячої та юнацької творчості,м. Кам'янець-Подільський).

Лауреати - Друга премія

  • Народний аматорський театр, Ковалишен Ростислав та Олександра Кравчук (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури);
  • Народний театр "Тандем"(18 років і більше) (Районний центр культури і мистецтв"Розмай", м. Кам'янець-Подільський).

Дипломанти

  • Сушко Ігор (Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв);
  • Народний аматорський театр (14-17 років) (Кам'янець-Подільський міський Будинок культури).

Читайте також: "На Кам'янеччині виділили більше 5 мільйонів на соціальні об'єкти".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
307 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073